ISBN

ISBN

9788382100464: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/mecz-to-pretekst-futbol-wojna-polityka-anita-werner-michal-kolodziejczyk-197810u

Cena: Michał Kołodziejczyk


1

:

:

Cena:


Ostatnie rozdanie 2019

Autor: Wiesław Myśliwski

Wiesław Myśliwski jest twórcą przywracającym wiarę w sens i wartość prawdziwej literatury. Jego powieści wynikają z głębokiej wewnętrznej potrzeby wyrażenia – i równocześnie poznania – prawdy o ludzkim losie. przeznaczeniu. przemijalności. pamięci. miłości. sensie istnienia.

O tym – choć nie tylko o tym – mówi jego powieść Ostatnie rozdanie. kolejne prozatorskie arcydzieło. na które czekaliśmy kilka lat. Myśliwski publikuje rzadko. pisze długo. zgodnie z przeświadczeniem. że „pisać książki powinno się dopiero. gdy człowiek naprawdę czuje. że nie ma już żadnego innego wyjścia (…). wtedy kiedy jest się przekonanym. że ma się coś naprawdę do powiedzenia komuś drugiemu”.

Ostatnie rozdanie to dzieło „totalne”. które chce objąć całość l

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9


EPUB.MOBI

177413: 31

https://woblink.com/product-publication/download/177413/epub

Tomasz Konatkowski: Autor

Cena: Autorkultura masowa, harleqiun, katastrofy antropogeniczne, kuba koisz, nowy porządek świata, irena pospiszyl, amerykanizm, alicja w krainie czarów książka pdf, elżbieta leszczyńska, susan cain ciszej proszę pdf, szkice piórkiem pdf, www.woblink, bracia karamazow książka, położna nauka i praktyka, s. nowak metodologia badań społecznych pdf, maria kruger karolcia, masa o pieniądzach polskiej mafii pdf…