Na szlaku szczęścia

Na szlaku szczęścia

Autor: Graeme Simsion

Zoe. niespełniona artystka. przyleciała z Kalifornii. Martin. inżynier. pochodzi z Yorkshire. Oboje z różnych powodów trafiają do Cluny w środkowej Francji. Oboje próbują się rozliczyć z przykrymi przeżyciami. których doświadczyli w niedalekiej przeszłości. Chcąc zacząć nowy etap życia. ruszają osobno na szlak z Cluny do hiszpańskiego Santiago. śladami pielgrzymów. którzy od kilkuset lat przemierzają Drogę św. Jakuba.

Niektórzy mówią. że Droga zmienia. Ale czy tym dwojgu kompletnie różnych ludzi uda się znaleźć drogę do siebie nawzajem? “Na szlaku szczęścia” to opowieść o odnowie – fizycznej. psychicznej i duchowej. O tym. co pragniesz zachować na zawsze. o czym zapomnieć. a co odkryć od nowa. Mądra. zabawna i romantyczna książka autora „Projektu Rosie”.

:

Cena:


:

:

Cena:


Filia

Format: EPUB.MOBI

32.9

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/21139/epub

1:

:

Cena:grzegorz stern, geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne, krótka teoria czasu, jaroslaw bzoma, teoria wszystkiego: powstanie i losy wszechświata, richard morgan upadłe anioły, nosiciel tess gerritsen, chłopiec z grenlandii, doktor dolittle książka, w zapomnieniu pdf, o krakowskich psach i kleparskich kotach, rafał kosik felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, anaruk pdf, bumerang, czarny wdowiec, żądło genowefy…