ISBN

ISBN

9788366815148: Wydawnictwo

Format

13.45: https://woblink.com/ebook/lina-sara-antczak-205394u

Cena:


Obsesja Lydii

Autor: Liz Nugent

Mój mąż nie chciał zabić Ann Doyle. Ale ta szmata z pewnością na to zasługiwała…

Lydia jest jak skomplikowana łamigłówka. Raz jest ofiarą. a raz katem. Czasem budzi litość. częściej przerażenie. Pieczołowicie dba o nieskazitelny wizerunek żony szanowanego sędziego. kochającej matki jedynaka i pani domu w pięknej posiadłości. Ten dom skrywa jednak mroczny sekret. który może uruchomić niemożliwą do przewidzenia lawinę nieszczęść.

Nikt bowiem nie wie. że Lydia i jej mąż złożyli kiedyś pewnej prostytutce niemoralną propozycję. którą dziewczyna postanowiła wykorzystać. Za ten błąd przyjdzie wszystkim zapłacić wysoką cenę.

Wydawnictwo: Wielka Litera

Cena: 32.9


Szklany hotel

Autor: Emily St. John Mandel

Jonathan Alkaitis. finansista i właściciel luksusowego hotelu. składa niemoralną propozycję Vincent. barmance. która pracuje w tym szklanym pałacu. Vincent dostaje klucze do królestwa cienia: pieniędzy i moralnych kompromisów. w zamian ma udawać żonę Alkaitisa. Jak piękna barmanka odnajdzie się w świecie. którego mieszkańcy żyją w przekonaniu. że mogą zrobić wszystko. czego tylko zapragną? Czy da się pozostać neutralnym. gdy dookoła panują chciwość. żądza władzy. narkotyki i nieograniczone możliwości?

 

To porywająca opowieść o duchach starego świata: o piramidzie finansowej. która ciągnie w dół wielkie fortuny i dorobek życiowy mniej zamożnych. W jaki sposób splatają się losy wszystkich uczestników nieczystej gry i dokąd prowadzą ich wybory? I w końcu: jak zdefiniować ten kryt

17: https://woblink.com/ebook/gwiazdor-piotr-c-192823u

Cena:patryk vega służby specjalne, radio wolna europa online, klucz do rebeki, kaiken, tanie ebooki, byłam kochanką, colleen coble, rafał dmowski, pan samochodzik i zagadki fromborka, gra o tron ilustrowana, opór. niegodziwe rozrywki pdf, marcin ciszewski invictus, pianie koguta mp3, hipokryzja nasze relacje ze zwierzętami, ebooki nowości, córka doskonała, książka crafting…