ISBN

ISBN

9788381478045: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/szepty-przeszlosci-milena-bres-181703u

Cena:


Autor: Jack London

„Before Adam” is a striking story about our distant Neanderthal ancestors. who are just starting to become aware of themselves as people. According to the plot of the story. the protagonist has dreams in which he „watches a movie” about his adventures in prehistoric times in the person of the Big Tooth boy living with his mother in a nest in a big tree… The author tried to diversify the hero’s dreams with various adventures: problems with his mother. constantly changing husbands; complex relationships between different subspecies of modern people; cruel relationships between people and so on.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Cynamon. sekrety i ja

Autor: Dagmar Bach

Trzeci tom zakręconej. pachnącej cynamonem serii. Mimo że przeskoki do paralelnych światów wcale nie stały się łatwe i przyjemne. Vicky ma wreszcie dobry powód. by się na nie cieszyć. Jednak. jak to w życiu bywa. nagromadzenie rodzinnych sekretów jeszcze bardziej skomplikuje jej sytuację. Bo paralelna Victoria. z którą tym razem przyjdzie jej się zmierzyć. jest bardzo daleka od ideału… Burzliwa trzecia część serii daje odpowiedzi na wiele pytań: Czy zawsze warto mieć pod ręką zestaw do udzielania pierwszej pomocy? Dlaczego konkursy wcale nie są takie złe? Jak to się dzieje. że rodzinne sekrety czasem przestają być sekretami?

Rozwiązanie zagadki podróży do innych światów jest na wyciągnięcie ręki!

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 31.2


https://woblink.com/product-publication/download/182444/epub

1:

:

Cena:


Kurs na miłość

Autor: Roma J. Fiszer

Warto dać sobie jeszcze jedną szansę.

zamiast pochopnie zejść z drogi miłości…

Wojciech i Joanna. oboje po nieudanych związkach. spotykają się przypadkowo w gdyńskiej marinie. Spotkanie kończy się „gęsią skórką” u obojga. co staje się impulsem do umówienia się „za rok”. a wreszcie do odbycia wspólnego. półrocznego rejsu. Gdy w dalekich portach i na morzu będą odkrywać swoje pasje i charaktery – ich wzajemna ekscytacja wzrośnie. Los jednak sprawi. że podróż jachtem dla Joanny potrwa tylko miesiąc. A kiedy nastąpi rozłąka. Joanna nie ma wątpliwości. że to. co czują – to po prostu miłość. Chociaż zanim to sobie wyznają. ich relacje będą meandrować. czekają ich też dziwne zdarzenia. z odkrywaniem tajemnic o sobie włącznie.

Pamięć o miłosnym unies

21.9: https://woblink.com/ebook/jak-powiedziec-swiatu-ze-zyjemy-marta-aleksandra-suslo-181920u

Cena:


Pocztówki legnickie

Autor: Grzegorz Tomicki

Książka Grzegorza Tomickiego zwiera cykle wierszy: Legnica. Europa. Ameryka i Świat. Na każdy z nich składa się dwanaście wierszy. wiersze mają po trzy zwrotki. każda zwrotka zaś po trzy lub – w ostatnim cyklu – cztery wersy. Przejrzystość i doniosłość tego rzucającego się w oczy porządku jest jednak bardzo pozorna. 

Autobiograficzne. nieco nostalgiczne motywy przeplatane są bowiem w Pocztówkach legnickich dygresjami i nawiązaniami do innych książek oraz wprost filozoficznymi rozważaniami. całość zaś organizują przede wszystkim frazy. nawracające w coraz to innych wariantach i przekształceniach. Nasuwające się z tego powodu odczucie ironiczności wywodów autora nie powinno być jednak ani głównym. a już na pewno jedynym. skutkiem lektury. Gdyż

32: https://woblink.com/ebook/zelazny-kruk-3-gniazdo-rafal-debski-183541u

Cena:


Dziewczyna z pustego pokoju

Autor: Kamil Szczygieł

Spokój mieszkańców miasteczka Ginger zakłóca seria tajemniczych wydarzeń. Najpierw w wypadku samochodowym ginie małżeństwo. a ich syn znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Trzy miesiące później w wyniku podobnej kolizji w śpiączkę zapada pani Rosename i nikt nie potrafi wyjaśnić. co stało się z jej 14-letnią córką. Chcąc odnaleźć dziewczynę. doświadczony detektyw Eric Rey i starszy posterunkowy Brendan Willy rozpoczynają śledztwo. w wyniku którego wkrótce docierają do skrzętnie skrywanych przez lata tajemnic hrabstwa. Kto jest w tej historii przyjacielem. a kto wrogiem? Komu należy zaufać. żeby poznać prawdę?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 27czarownica camilla lackberg pdf, michael ende momo, ballada o pewnej panience chomikuj, problemy społeczne xxi wieku, the sweetest oblivion, piraci z karaibow 1, żmichowska narcyza, nagrody nike 2019, repetytorium gimnazjalisty matematyka pdf, książe litewski witold, katarzyna czajka kominiarczuk, wal atlantycki, tajemnice szczęścia pdf, bunt rojstów, henryk markiewicz instalacje elektryczne, wybranka, kurs cudów sekta…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin