ISBN

ISBN

9788395159077: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/kieszonkowiec-fuminori-nakamura-190801u

Cena:


A właśnie. że będę szczęśliwa!

Autor: Stéphane Garnier

Co by było. gdyby szczęście okazało się wyłącznie twoim WYBOREM? Gdyby wystarczyło wprowadzić pewne zmiany do wizji świata. aby całkowicie odmienić swoje życie? Ta książka. napisana przez francuskiego bestsellerowego pisarza o wielu zainteresowaniach. prawdziwego człowieka renesansu. udowodni ci. że szczęście to decyzja. a nie zrządzenie losu. i że warto wziąć je w swoje ręce.

Autor strona po stronie. poczynając od delikatnych i zabawnych cytatów. przez te skłaniające do głębszej refleksji. zdradza recepty na bycie szczęśliwym. Zabiera czytelników – śladami poetów i wielkich mędrców – w inspirującą i humorystyczną. a jednocześnie filozoficzną podróż. zobrazowaną konkretnymi przykładami.

Daj się zaprosić do Szkoły Szczęścia. naucz się na nowo odkrywać prost

:

Cena:


ISBN

9788366575097: Wydawnictwo

Format

17.94: https://woblink.com/ebook/lekarz-wojenny-dominika-braithwaite-david-nott-188276u

Cena:zasady prawne, niemiecki dla dzieci ćwiczenia do wydruku, krytyka praktycznego rozumu, mateusz zeifert, czasopismo logistyka online, naomi alderman, w szpilkach, młody technik pdf, the case of charles dexter ward, wyrok kafka, marta lampart, mrożek tango pdf, życie z seksoholikiem, kolendy po polsku, marek zaremba zatrzymaj hashimoto, revol książka, zapiski nieuczesane, wada małecki, kooperatyzm…