Chłopi

Chłopi

Autor: Władysław Reymont

„Chłopi” to słynna powieść Władysław Reymonta. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924. Powieść ukazuje życie społeczności zamieszkującej wieś Lipce na przestrzeni czterech pór roku.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788381472890: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pusta-ziemia-bohdan-szymczak-145233u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/33943/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788376862323: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rywalki-kiera-cass-11221u

Cena:


Akuszer Bogów

Autor: Aneta Jadowska

Wszystko. w co wierzyła. okazało się kłamstwem. Nie wie już. kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości. a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno. jak na poznaniu tej prawdziwej.

Zdradzona przez najbliższych. ścigana przez płatnych zabójców i nękana przez domagające się uwagi duchy przeszłości. rusza do kolebki wszystkich strachów – do magicznej Norwegii. gdzie wszystko się zaczęło.

Tam czekać będą na Nikitę ludożercze trolle. boskie pszczoły. niespuszczające jej z oka kruki i tajemniczy Akuszer Bogów. Odpowiedzi oczywiście też – ale czy takie. jakich oczekuje?

Jedno jest pewne: nie będzie to spokojna i sentymentalna wyprawa do źródeł.

***

Tajemnice przeszłości. polowanie na berserka i surowe skandyn

31: https://woblink.com/ebook/zamki-na-piasku-20-obrazkow-z-zycia-dziennikarza-konrad-piasecki-138163u

Cena:poslubiona, racjonalna terapia zachowania pdf, łamanie praw człowieka afryka, dlaczego bałtyk jest słony, obraz starości w literaturze, metro 2035 audiobook, łosiak psychologia emocji pdf, tomasz à kempis, andrzej januszewicz, zuzanna morawska, łatwy sposób na rzucenie palenia pdf, teoria postkolonialna, badania społeczne w praktyce babbie pdf, nasreddin, maciej raniszewski, jacek prokopski, zona terrorysty online, coben netflix, mikrobiologia lekarska, system prawa pracy…