https://woblink.com/product-publication/download/154153/epub

https://woblink.com/product-publication/download/154153/epub

1:

:

Cena:


Rosez i Corvcan. Splot

Autor: Dawid Jurek

Rosez. nonkonformista ze słabością do kobiet i alkoholu. kończy właśnie Akademię

Wiedzy Powszechnej. Marzy mu się kariera łowcy. W tym samym czasie Corvcan. herszt legendarnej hanzy Kamratów. zamierza rozwiązać swoją drużynę po zrealizowaniu ostatniego zlecenia. Wkrótce drogi Roseza i Corvcana przetną się – pomimo wzajemnej niechęci będą musieli połączyć siły. by razem walczyć o przetrwanie.

Czy młodemu Rosezowi uda wyrwać się z zatęchłych. rozpijaczonych i przesiąkniętych degrengoladą Doków? Czy będzie w stanie sprostać oczekiwaniom Corvcana? I czy mistrzowskie opanowanie fechtunku wystarczy. by przetrwać w brutalnym świecie owładniętym żądzą mordu?

Puls w skroniach Corvcana Bortera był tak silny. że zatykał mu uszy. Odwlekał ten mom

:

Cena:


Buntowniczki

Autor: Andrzej Fedorowicz

‚Nie jestem aniołem i nie będę nim. dopóki umrę. Będę sobą’ – mawiała angielska poetka i pisarka Charlotte Brontë. Pod tą frazą mogłyby się podpisać bohaterki tej książki. Wybrały cel i przez całe życie uparcie do niego dążyły. Celem tym była wolność i niezależność.

Nie akceptowały świata. który je otaczał. i były gotowe pójść na wojnę nawet z największymi – męskimi – autorytetami epoki. Nie znaczy to. że były wrogami mężczyzn. gdyż to właśnie mężczyźni stawali się ich największymi zwolennikami. otaczając buntowniczki aurą niewyobrażalnego wręcz uwielbienia.

Wiele z naszych buntowniczek pozostawiło po sobie barwne – i zdumiewająco szczere – wspomnienia. Po wielu dekadach. a nawet wiekach od ich powstania to wciąż niezwykle inspirująca lektura. Zasiane przez nie ziarno buntu kiełkuje wciąż w nowych pokoleniach Polek.

Andrzej Fedorowicz dziennikarz-freelancer. Publikował w ‚Super Expressie’. ‚Fakcie’. ‚Gazecie Wyborczej’. ‚Polityce’. ‚Newsweeku Historia’. ‚Focusie’. ‚Uważam Rze Historia’ i ‚wSieci Historii’. Pasjonat historii. techniki. wyjątkowych biografii i podróży. Historyczne dziennikarstwo śledcze to jego ulubione zajęcie. Autor (wspólnie z żoną Ireną) przewodnika po Wyspach Kanaryjskich. książki ’25 polskich wynalazców i odkrywców. którzy zmienili świat’ i ‚Wybranek Fortuny’ – książki o niezwykłych karierach niezwykłych Polek.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


https://woblink.com/product-publication/download/154265/epub

1:

:

Cena:


Koszt wytworzenia według nowego Krajowego Standardu Rachunkowości nr 13

Autor: Paweł Muż

Publikacja omawia główne założenia i postanowienia Krajowego Standardu Rachunkowości Nr. 13 „Koszt wytworzenia jako podstawa wyceny produktów”. którego celem jest pomoc firmom w prawidłowym stosowaniu zasad ustalania i prezentacji w sprawozdaniach finansowych kosztu wytworzenia produktów.

Kogo dotyczy KSR 13

Standard dotyczy jednostek prowadzących działalność. w ramach której powstają zapasy produktów: wyrobów gotowych zdatnych do obrotu (sprzedaży). półproduktów lub będących w toku produkcji.

Jak i kiedy stosować KSR 13

Standard ma zastosowanie po raz pierwszy do sprawozdań finansowych sporządzonych za rok obrotowy rozpoczynający się od 1 stycznia 2019 r.. z możliwością jego wcześniejszego za

31.9: https://woblink.com/ebook/bogowie-pokazuja-klaty-krzysztof-majer-kaja-gucio-gaston-bill-161107u

Cena:


Ylpeys ja ennakkoluulo

Autor: Jane Austen

Ylpeys ja ennakkoluulo on englantilaisen kirjailijan Jane Austenin romaani vuodelta 1813. Se on Austenin toinen julkaistu teos ja kenties hänen tunnetuin romaaninsa. Romaani kertoo aikaansa edellä olevan neiti Elizabeth Bennetin ja ylpeän. varakkaasta perheestä lähtöisin olevan herra Darcyn rakkaustarinasta. minkä lisäksi se seuraa Elizabethin sisarten värikästä ja tapahtumarikasta rakkauselämää.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9głupia baba, książki kryminały pdf za darmo, beata ociepka, neurodydaktyka żylińska pdf, kochaj najlepiej jak potrafisz pdf, marcin lisiecki, zbigniew t. nowak książki, jan oruba opinie, martwe dusze pdf, anatomia zbrodni. sekrety kryminalistyki, zakon drzewa pomarańczy pdf, war and order poradnik, dotyk zla, bezuzyteczna.org, daisy goodwin, zioła lecznicze pdf, rafał kosik felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin