ISBN

ISBN

9788366436411: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kuszaca-pomylka-vi-keeland-163789u

Cena:


ISBN

9788381950503: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/eleanor-grey-brittainy-c-cherry-katarzyna-agnieszka-dyrek-177661u

Cena:


Światło ukryte w mroku

Autor: Sharon Cameron

Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich – Heleny i Stefanii. które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów. ukrywając ich na poddaszu własnego domu.

Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć…

Przemyśl. 1943 rok. Nastoletnia Stefania Podgórska. nazywana od dziecka Fusią. pracuje w sklepie rodziny Diamantów. Jest zaręczona z jednym z ich synów. co młodzi muszą jednak utrzymywać w tajemnicy – ona jest katoliczką. on Żydem.

Wszystko się zmienia. kiedy do Przemyśla wkracza armia niemiecka. Diamantowie zostają zesłani do getta. a matka i brat Fusi na roboty przymusowe do Niemiec.

Stefania zostaje sama w okupowanym mieście. mając pod opieką kilkuletnią siostrę Helenkę.

Nagle rozlega się

https://woblink.com/ebook/365-dni-blanka-lipinska-177957u: https://woblink.com/product-publication/download/177957/epub

Cena:mortyr 3 akcje dywersyjne, tiziano terzani nic nie zdarza się przypadkiem, kreatywny świat my3, cena zdrady / frank phoenix, istota pracy, boczne drogi, filipek i wakacje, książki stephen king, franciszek papież ; wykształcenie, felix net i nika oraz orbitalny spisek, civilization vi poradnik, ksiazki za darmo, quiz religijny dla młodzieży, więzień labiryntu 2 streszczenie filmu, zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji, lokomotywa do kolorowania, czarnoksięstwo, wojciech cieslak…