Rok na Kwiatowej. Tom 5. Zapach bzu

Rok na Kwiatowej. Tom 5. Zapach bzu

Autor: Karolina Wilczyńska

Z nowym sezonem na Kwiatowej rozkwitają nowe przyjaźnie!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznać lokatorek z bloku przy ulicy Kwiatowej – nie szkodzi! Poznajcie ich nowych sąsiadów. których ścieżki połączył nieoczekiwany prezent od losu znaleziony w podziemnym garażu…

Julia jest młodą i sympatyczną studentką. lecz niestety nie ma zbyt wielu przyjaciół. bo nie czuje się pewnie wśród ludzi. Brak jej przebojowości – również w relacjach z rodzicami. którzy są wobec niej zanadto wymagający i nadopiekuńczy. Czy Julia znajdzie w sobie dość sił i odwagi. by choć raz postawić na swoim? I czy spotka wreszcie kogoś. komu będzie mogła zwierzyć się ze skrzętnie skrywanego przed światem smutku? 

Nowi bohaterowie i nowe historie zawitają tej wiosny na Kwiato

29.99: https://woblink.com/ebook/w-pulapce-magda-stachula-126776u

Cena:


Życie na wynos

Autor: Olga Rudnicka

Emilia Przecinek. znana autorka powieści dla kobiet. w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci. kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają. żeby chodziła na randki. a obie starsze panie. no cóż. jak to one. włażą z butami. gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo. albo popełnić morderstwo.

Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe. gdyż mężczyźni. których spotyka. absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści.

Pech chce. że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku. zaczyna obserwować sąsiadów. co okazuje się zajęciem na pełen etat. a nawet dwa. gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno. niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach. ani skłonna do awantur żona. ani leżący w piwnicy trup. którego znajduje Emilia.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”. „Cichy wielbiciel”. „Były sobie świnki trzy” i wielu. wielu innych. Miłośniczka zwierząt. natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 26.4


Ciemność

Autor: Hector Tobar

Uwięzieni pod ziemią przez 69 dni. przyrzekli. że swoją historię opowiedzą tylko jednemu reporterowi… Książka Héctora Tobara to wyjątkowa. wielogłosowa opowieść o życiu po katastrofie. której przyglądał się cały świat.

Kiedy na pustyni Atakama zawaliło się wnętrze góry podziurawionej górniczymi korytarzami. 625 metrów pod ziemią. w ciemności. wilgoci. bez jedzenia i wody pitnej zostało uwięzionych 33 mężczyzn. Akcja ratownicza w kopalni San José wydawała się niemożliwa. Dopiero po 17 dniach przez mały otwór o szerokości zaledwie 15 cm udało się nawiązać kontakt z uwięzionymi górnikami. Spod ziemi wyszli 69 dni po katastrofie.

Pod ziemią górnicy walczyli o życie. zdrowie psychiczne i o godność. Książka opowiada nie tylko o ich doświadczeniach oraz o pionierskiej akcji ratowniczej. którą

Wydawnictwo: We need YA

Cena: 29.9


Dłużniczka milionera

Autor: Dani Collins

Cami Fagan wreszcie udaje się znaleźć dobrą posadę w górskim kurorcie. Niedługo jednak cieszy się swoim szczęściem. bo nowy właściciel firmy zwalnia ją z pracy. Jest nim sycylijski milioner Dante Gallo. któremu jej nieżyjący już ojciec był winien pieniądze. Choć Cami od lat spłaca dług ojca. Dante uważa ją za oszustkę. Nie potrafi jednak oprzeć się jej urokowi…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788366517844: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/recepta-na-szczescie-agata-przybylek-183496u

Cena:kołonotatnik z bohaterem, agnieszka krawczyk magiczne miejsce, dorota nosowska, małżeństwo z kalendarza, jedna krew darda, robię sobie remont, brian mcclellan, iwona wierzbicka wiek, wyludnienie, awf w warszawie, dylemat ba paris, polityka innowacyjna w polsce, włodzisław, powroty nad rozlewiskiem, archie greene, męskość nowe spojrzenie, geografia regionalna polski pdf, wielkie kłamstewka pdf, rodowód słowian, biskup ryś książki…