Egoexi

Egoexi

Autor: Pomierny Artur

Obcy. Demony. Ludzie. Jedni gorsi od drugich

Niedaleka przyszłość. Niebezpiecznie prawdopodobna. Trwa rosyjska inwazja na wschodnią Polskę. Wszystko jest w rękach amerykańskiego sojusznika. ale Polacy będą musieli zapłacić wysoką cenę za opiekę Zachodu. Aby pokonać wroga. potrzebny jest przełom naukowy wymagający ofiar. Cudowna broń – nieśmiertelność ludzkiej świadomości – jest już prawie na wyciągnięcie ręki. Fakt ten rozbudza siły. które trudno okiełznać. Dochodzi do ostatecznego starcia o los ludzkości. Czy miłość. a tym samym człowiek. przetrwa XXI wiek? 

Zaskakująca. wciągająca opowieść. która zapowiada serię znakomitych tekstów debiutującego autora – Łukasz Śmigiel

„Egoexi” jest jak rzeka: na początku opływa czytelnika słowem. kołysze. niesie b

:

Cena:


Pokuta po polsku

Autor: Agnieszka Metelska

Zbiór 17 reportaży. których bohaterowie pozornie bardzo się od siebie różnią. w rzeczywistości jednak są podobni. Ludzi o różnej wiedzy i odmiennym statusie społecznym łączy rozgoryczenie. złość. niechęć do rzeczywistości. w której żyją. Wciąż towarzyszy im poczucie beznadziei. ich czas mija. a oni nie potrafią poczuć radości. Cykl skłania do refleksji nad społeczno-polityczną rzeczywistością ostatnich dekad XX wieku. do zastanowienia się. czy ktoś może ponosić odpowiedzialność za tę powszechną niemoc. Czy za bezrobocie i biedę należy winić twarde zasady ekonomii. miniony system. czy może tych. którzy po jego obaleniu przejęli władzę?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


ISBN

9788382201048: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/stabilnosc-miedzynarodowego-system-walutowego-joanna-bogolebska-208027u

Cena:opowieści o pilocie pirxie pdf, synowie zemsty tom 3, jak podrywaja szejkowie chomikuj, pojednanie bromberg, kamienie na szaniec audiobook za darmo, suwerenne, dowody na istnienie boga, wybitnym pisarzem polskiego oświecenia był, lizbona przewodnik pdf, wojny indian, heczko, ochroniarz pdf, izabela ortonowska, rozbory polski, feldman deborah, asiunia joanna papuzińska audiobook…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin