Wydawnictwo

Wydawnictwo

Marwer Publishing: Format

196915

https://woblink.com/product-publication/download/196915/pdf: 1

Cena:


Moc pożądania – 7 opowiadań erotycznych dla dorosłych

Autor: Bech Camille

7 opowiadań erotycznych o pożądaniu autorstwa Camille Bech. Zbiór zawiera następujące opowiadania: Mieszkanie piętro wyżej – Koncert – Isabella I Torben – Sam w domu – Cecile – Vivian – Dziewczyna z działu z bielizną.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


1

:

:

Cena:


Sznurek

Autor: Józef Soszyński

Za namową rodziny Józef Soszyński postanawia spisać wspomnienia z przeszłości. Swoim życiorysem mógłby obdzielić kilka scenariuszy filmowych. a każdy z utworów miałby inny. porywający charakter. „Sznurek’ to zbiór dziewięciu opowiadań. w których autor urodzony w latach 40. XX wieku wraca do krainy lat dzieciństwa i dorastania. Wraz z nim przenosimy się do świata. który dawno przeminął. Polska. choć pogrążona w powojennej biedzie. pachnie świeżym chlebem. smakuje zbieranymi w lesie jagodami i grzybami. Obok obrazków z Podkarpacia pojawiają się wspomnienia ze studiów we Wrocławiu. Opowieść o 600-kilometrowej podróży rowerem do domu obfituje w zabawne przygody. Jednak nawet beztroskim nocom pod namiotem towarzyszą mroczne duchy wojennej przeszłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:atlas hub, aplikacja do czytania książek android, stulecie winnych audiobook, audiobook kłamczucha, hiszpański dla dzieci pdf, wydatek energetyczny pracownika budowlanego, sp. z o.o. pisownia, uzdrawianie kwantowe, fnaf książki, angielski dla seniorów pdf, mateusz błaszczyk, kamila romanow, justyna chłap-nowakowa, magdalena grzebałkowska komeda, oktawia żeromska, podstawy farmakologii, kim byłbym bez ciebie?, olga tokarcuk…