ISBN

ISBN

9788379761821: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/vicious-v-e-schwab-147330u

Cena:


:

:

Cena:


Studium w szkarłacie

Autor: Arthur Conan Doyle

Doktor medycyny John H.. weteran wojenny. powraca do Londynu. Tu poznaje ekscentrycznego detektywa amatora Sherlocka Holmesa. Wkrótce potem Holmes dostaje list od oficera Scotland Yardu z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki morderstwa Enocha Drebbera. Jego zwłoki znaleziono w pustym domu. Na ciele denata brak obrażeń. w kieszeniach pozostały pieniądze. na ręce – złoty zegarek. Przyczyna zgonu pozostaje nieznana. Tym większą zagadkę stanowi napis „rache” (po niemiecku: „zemsta”) uczyniony krwią na ścianie.

Sherlock Holmes i doktor Watson rozpoczynają śledztwo. Ślady prowadzą wiele lat w przeszłość do Ameryki. sekty mormonów i zemsty za zło sprzed wielu lat.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


Jezus i żydowskie korzenie Eucharystii

Autor: Pitre Brant

Jezus i żydowskie korzenie Eucharystii to świeże spojrzenie na Ostatnią Wieczerzę opisaną z perspektywy tradycji judaizmu. Brant Pitre dzięki swojej dogłębnej wiedzy biblijnej odpowiada na kluczowe pytania: Jak wyglądała żydowska Pascha w czasach Jezusa? Dlaczego Jezus ustanowił Eucharystię w czasie tego święta? I przede wszystkim: co miał na myśli Zbawiciel. mówiąc: „To jest Ciało moje… To jest Krew moja”?

Aby odpowiedzieć na te pytania. autor przestudiował starożytne wierzenia żydowskie dotyczące Paschy Mesjasza. cudownej manny z nieba i tajemniczego Chleba Obecności. To trzy klucze do odkrycia pierwotnego. właściwego znaczenia słów Chrystusa. które wypowiedział podczas Ostatniej Wieczerzy. Autor wyjaśnia. w jaki sposób Jezus połączył ze sobą wydarzenia Wielkiego Czw

:

Cena:raport z północy, dostojewski idiota, dziewczyna i chłopak wszystko na opak, stefan żeromski ludzie bezdomni streszczenie, motywacja do zmiany, oczyszczanie wątroby według boskiego lekarza, kintsugi jak czerpać siłę z życiowych trudności, nocna droga, bezpieczeństwo ekologiczne w polsce, henryk gasiul, iwona majewska opiełka książki, paleotelewizja, magda pieczonka ksiazka, mafia na wybrzeżu pdf, małgorzata skibińska, beata ociepka…