Ukrwienia

Ukrwienia

Autor: Janusz Leon Wiśniewski

Anna kocha męża. ale czułość otrzymuje od Andrzeja. Konstanty. Julia i Sarah nie mogą bez siebie żyć. Chociaż żyją w trójkącie – nie czują zazdrości…

Nie trzeba wymyślać skomplikowanych fabuł – wystarczy słuchać. zachwycać się i wzruszać. Janusz Wiśniewski raz jeszcze przybliża nam prawdziwe historie przypadkowo napotkanych. zwykłych-niezwykłych ludzi. Ludzi. których zawsze łączy pragnienie miłości i bliskości innych. To każdy z nas – chociaż oddzielają nas mury niezrozumienia i niewiedzy – każdy nosi w sobie historię skrywającą głęboką prawdę o człowieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 20.9


Guguły

Autor: Wioletta Grzegorzewska

Wiolka mieszka w małej wsi Hektary na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jej świat wypełniają: chodzenie do szkoły. polowanie na chrabąszcze. zabawy z rówieśnikami. rozmowy z ojcem. podglądanie tajemniczej krawcowej i oczekiwanie na przyjazd Jana Pawła II. To tutaj po raz pierwszy doświadcza miłości. erotyki i śmierci. Książka Wioletty Grzegorzewskiej to znakomita ballada o polskiej wsi w czasach PRL-u i dojrzewaniu. które smakuje jak cierpkie guguły.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.9


ISBN

9788381781725: Wydawnictwo

Format

30.75: https://woblink.com/ebook/ostatnia-noc-olivii-christina-mcdonald-173927u

Cena:


AlekSandra

Autor: Anna Bożena Zaniewska

Piotr ma prawie wszystko. czego człowiek może oczekiwać od życia. Jest jeszcze młody i przystojny. a już bardzo sławny i ceniony jako wybitny specjalista w dziedzinie transplantologii. Do pełni szczęścia brakuje mu jedynie własnej rodziny. ale i to zdaje się być już tylko kwestią jednej poważnej rozmowy. W dniu. w którym ma do niej dojść. następuje nieoczekiwana seria wydarzeń. zmieniających wszystko. Piotr staje przed wyborem. w którym żadne z rozwiązań nie jest do końca dobre. Jakąkolwiek decyzję podejmie. skomplikuje ona jego życie osobiste w sposób trudny do opisania. Pod znakiem zapytania może również stanąć kariera Piotra. ponieważ swoim wyborem najprawdopodobniej wywoła burzę w świecie medycyny. etyki i filozofii. Jaką decyzję podejmie młody lekarz i co z tego wyniknie? Anna Bożena Zaniewska od wielu lat zajmuje się zagadnieniem natury człowieka i jego relacji ze światem zewnętrznym. Swoją wiedzę i doświadczenie miała możliwość zdobywać. studiując psychologię i filozofię. pracując zawodowo oraz podróżując. Szczególnym zainteresowaniem autorki. co ma odzwierciedlenie w niniejszej publikacji. jest tożsamość człowieka.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19gra biedronka i czarny kot, skryba ze sieny, darda stefan, lawa. opowieść o "dziadach" adama mickiewicza, jak wygląda piekło, miedzianka historia, nieznany świat pdf, szklany tron królestwo popiołów, angielski dla przedszkolaków pdf, the art of the deal, mariana zapata, lionheart gra, make my bed, camilla lackberg niemiecki bękart…