ISBN

ISBN

9788365970978: Wydawnictwo

Format

18.5: https://woblink.com/ebook/smutek-ryb-hanna-krall-202130u

Cena:


Podstawy rachunkowości z uwzględnieniem MSSF

Autor: Józef Pfaff

Podręcznik stanowi nowatorskie podejście wprowadzające do rachunkowości. Uwzględnia podstawę prawną MSR/MSSF. podczas gdy podobnego typu opracowania są podporządkowane tylko regulacjom Ustawy o rachunkowości.

Publikacja omawia specyfikę MSR/MSSF już na etapie identyfikacji i klasyfikacji składników majątku. kapitałów. elementów wyniku finansowego oraz jego zakresu. polityki rachunkowości. w tym zakładowego planu kont i tym podobnych zagadnień. Co istotne autorzy uwzględnili w niej wszystkie najnowsze zmiany w prawie bilansowym.

Warto zwrócić uwagę. że książka jest dostosowana do struktury cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika „Rachunkowość finansowa z uwzględnieniem MSSF” pod re

:

Cena:


ISBN

9788379766673: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/biegacz-piotr-bojarski-29621u

Cena:


:

:

Cena:


TRZY SEKUNDY

Autor: Anders Roslund

Pitbul na usługach polskiej mafii. Ale także tajny współpracownik sztokholmskiej policji. Właśnie nadarza się okazja. by przeniknął jeszcze głębiej w struktury organizacji przestępczej. Polscy zleceniodawcy oczekują. że zorganizuje sieć sprzedaży narkotyków w miejscu. które przynosi największe zyski – w szwedzkich więzieniach. Jeśli mu się powiedzie. wykończy konkurencję i zdusi proceder w zarodku. W przeciwnym razie może tylko mieć nadzieję. że śmierć będzie szybka.

Bo poza nim i oficerem prowadzącym tylko trzy osoby wiedzą o akcji w murach więzienia dla najgroźniejszych przestępców i jeśli coś pójdzie nie tak. jeśli zostanie zdekonspirowany. umyją od tego ręce. Zostanie kompletnie sam. I o tym. czy przeżyje. zadecydują trzy sekundy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatro

Cena: 29.9


Uwikłani

Autor: Marcin Ogdowski

Gasnący z perspektywy Zachodu konflikt na Ukrainie tak naprawdę przypomina rozżarzone bagno. Teatr wojenny przysłania zakulisowe rozgrywki polityków. agentów i oligarchów. na skutek których cierpią – jak zawsze – zwykli ludzie i prawda. Dziennikarz Marek Wojciechowski na Ukrainie trafia na swoich dawnych przyjaciół. Więzi koleżeńskie okazują się silniejsze niż podziały. w wyniku których stanęli oni po różnych stronach barykady. Tym bardziej. że w ukraińskim konflikcie polaryzacja na oprawców i ofiary już dawno przestała być oczywista. a stron jest zdecydowanie więcej niż dwie. Ta książka mówi o wojnie na Ukrainie więcej niż najlepsze serwisy informacyjne. Rysuje mroczny świat postsowieckiej strefy. w której niewiele dzieje się bez wiedzy i przyzwolenia Rosji. Jej cień obecny jest wszędzie…

Wyda: https://woblink.com/ebook/uniesienie-stephen-king-danuta-gorska-137493u

Cena:


Kłopoty z Perfect

Autor: Duggan Helena

Po ujawnieniu tajemnic. które kryły się w przerażająco idealnym miasteczku Perfect. Violet i reszta mieszkańców cieszą się odzyskaną wolnością po szaleńczych rządach nikczemnych braci Archerów. Ale czy naprawdę już nigdy nie zobaczą Edwarda Archera? Dlaczego Boy zachowuje się dziwnie? I kto kieruje przerażającą armią zombie?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


ISBN

9788381770217: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/niebo-nad-amsterdamem-agnieszka-zakrzewska-178166u

Cena:


EPUB.MOBI

133987: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/133987/epub

:

Cena:testy ortograficzne, wrzask janiszewska, serce świadomości, cztery składniki, przedstawienie profilaktyczne scenariusz, karolcia maria kruger pdf, kształt gruszki, temu misiu, bruno epoka genialna, początek andrzej szczypiorski, anna wolff, czytanie książek online, magia zabija, inżynieria systemów i analiza systemowa, chłopcy z placu broni książka do czytania online, marta chmielewska, świat człowieka świat kultury, bajka monster high 13 życzeń, franz kafka ameryka, tatuazysta z auschwitz pdf, neuroplemiona…