Podróż tysiąca mil

Podróż tysiąca mil

Autor: Richard Paul Evans

Niektórzy zastanawiają się. jak to jest pojawić się na własnym pogrzebie. Charles dostał taką szansę. Uznany za zmarłego. słynny sprzedawca marzeń oczami wyobraźni już widział. jak staje przed tłumem zszokowanych żałobników.

Ale gdy zobaczył. że żegnają go tylko trzy osoby. zrozumiał. jak wielką szansę zmarnował. Przez całe życie nie zdołał zamieszkać w niczyim sercu. Przeciwnie – wiele serc złamał.

Lecz skoro Charles był martwy dla świata. teraz mógł narodzić się na nowo. Postanowił wyruszyć w wielką podróż. by odkupić winy. Nie wiedział. że w drodze spotka się z zadziwiającą ludzką dobrocią. ale i największą podłością.

Czy z tych spotkań Charles zdoła wyciągnąć odpowiednie lekcje?

I która z dróg okaże się trudniejsza –

ta.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


Ostatnia piosenka

Autor: Nicholas Sparks

Ronnie została zmuszona do spędzenia wakacji w domu ojca. w odosobnionym morskim miasteczku w Karolinie Północnej. Dla zbuntowanej dziewczyny to ciężka próba: przyzwyczajona do zgiełku wielkiego miasta i jego nocnych klubów. musi wszystko zostawić i stawić czoła ojcu. do którego ciągle czuje żal po tym. jak opuścił rodzinę. Czy będą to najgorsze wakacje Ronnie? A może pozna kogoś. kto odmieni jej życie na dobre…?

W ekranizacji książki zagrały supergwiazdy młodego kina: Miley Cyrus i Liam Hemsworth.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 36


Byłam służącą w arabskich pałacach

Autor: Laila Shukri

Wstrząsająca historia biednej Hinduski. która służyła możnym tego świata.

Opowieść o Bibi Shaik. jednej z milionów służących w bogatych krajach Zatoki Perskiej. żyjącej w systemie współczesnego niewolnictwa. Laila Shukri wysłuchała jej historii. aby móc opowiedzieć ją światu.
Dziesięcioletnia Bibi zostaje wysłana przez swoją matkę do pracy do Kuwejtu. Musi nauczyć się służyć tak. żeby pracodawcy byli z niej zadowoleni. Z czasem odkrywa. że jest od nich całkowicie zależna. Oni decydują o jej prawie do wolności. prawie do jedzen

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Wyspa zombie

Autor: Øystein Stene

Od żywych liczniejsi staną się zmarli…

Thriller. który skrywa mroczną tajemnicę.

Labofnia. Wyspa ukryta przed resztą świata gdzieś pośrodku Atlantyku. Nie figuruje na żadnej mapie. nie istnieje w żadnych wspomnieniach. Służby wywiadowcze Ameryki i Europy robią wszystko. by nikt nie dowiedział się o tym miejscu.

Mieszkańcy Labofni odznaczają się niecodziennymi cechami. Ich ciała znacznie różnią się od ciał ludzi: niższą temperaturą. słabszym pulsem. zesztywnieniem. spowolnioną przemianą materii. brakiem oddechu…

Pewnego dnia na wyspę trafia rozbitek Johannes van der Linden. Nie jest do końca pewien. skąd wyruszył i dokąd trafił. Otrzymuje schronienie i zostaje otoczony opieką. Labofnia staje się jednocześnie jego przekleństwem i wyb

34.9: https://woblink.com/ebook/trace-cieplo-lukasz-orbitowski-126109u

Cena:


ISBN

9788379503216: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/winnetou-tomy-i-ii-i-iii-karol-may-13726u

Cena:ja pustelnik chomikuj, książki agnieszki maciąg, proces rdzawienia, encyklopedia małego człowieka, top ksiazki, zagadnienia rodzajów literackich, ten dzień blanka lipińska pdf za darmo, skazani na sukces, sprawa honoru. dywizjon 303 kościuszkowski, jego ekscelencja, tematy wypracowań z pana tadeusza, czas żniw samantha shannon, magdalena witkiewicz, ślepnąć od świateł pdf docer, ośrodki wypoczynkowe policji w polsce, prawo gospodarcze kompendium, rafal wos, książki pdf, marketing 4.0 pdf, moje bieguny…