Ścigana

Ścigana

Autor: Tess Gerritsen

Clea nie jest grzeczną dziewczynką. Od dziecka uczyła się złodziejskiego fachu. dwa razy trafiła za kratki. Teraz postanawia rozpocząć nowe. uczciwe życie. ale wplątuje się w groźną międzynarodową aferę. Policja nie wierzy w jej wersję wydarzeń. a dla przestępców jest niewygodnym świadkiem. Musi zdobyć dowody swej niewinności. dlatego włamuje się do posiadłości jednego z podejrzanych. Na miejscu zaskakuje ją… inny włamywacz. Złodziej. zabójca czy niespodziewany sprzymierzeniec?

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Motyw ukryty

Autor: Katarzyna Bonda

Autorka bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach przedstawiają najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.

Autorzy krok po kroku prowadzą czytelników przez kolejne etapy poszukiwań sprawców zbrodni. Znajdują dowody lub zbierają dane wiktymologiczne tam. gdzie na pierwszy rzut oka ich nie ma. Demaskują tajemnice z pozoru zwykłych ludzi. którzy okazują się przestępcami. Dzięki umiejętnościom i pracy profilera winowajcy odpowiedzą za popełnione zbrodnie.

‚Jeden z najbardziej intrygujących reportaży kryminalnych. jakie czytałem.

‚Michał Fajbusiewicz. Dziennikarz telewizyjny. autor i prowadzący ‚Magazyn kryminalny 997’

‚Współpraca Bogdana Lacha – najlepszego polskiego profilera. z Katarzyną Bondą – wybitnym dziennika

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/182674/epub

1:

:

Cena:musso zjazd absolwentów, rita brejdygant, www wynikikrwi pl, analiza matematyczna książka, witold książe litewski, 365 dni epub, aleksandra skrzypietz, jańczuk podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych, genialna przyjaciolka, angielski dla początkujących testy pdf, ewa wojtczak, fenimore cooper, krzyżówka angora, paweł grzywna, literatura feministyczna, robert enke życie wypuszczone z rąk…