ISBN

ISBN

9788395352331: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/madame-zero-i-inne-opowiadania-dobromila-jankowska-ewa-pawlowska-sarah-hall-147644u

Cena:


Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren

Autor: Gerald Brittle

Uważasz. że duchy są zwykle odpowiedzialne za nawiedzenia starych i opuszczonych domów?

Nic nie wiesz o świecie duchów.

Myślisz. że laleczki są słodkie i niewinne?

Historia opętanej lalki Annabelle zmusi cię do tego. żeby zastanowić się nad tym raz jeszcze. 

Straszą cię dziwne hałasy. trzaskanie drzwiami i niepokojące dźwięki?

Naprawdę przerazi cię historia o poltergeiście z Enfield.

Książka Demonolodzy. która przez wiele tygodni znajdowała się na liście bestsellerów „New York Timesa”. ujawnia zdumiewające mechanizmy. które kryją się za wydarzeniami nadprzyrodzonymi i wyjaśnia. dlaczego opętanie czy nawiedzenie może spotkać każ

28: https://woblink.com/ebook/noc-swietlikow-elzbieta-rodzen-9901u

Cena:


ISBN

9788378898405: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/fighting-temptation-k-c-lynn-174834u

Cena:


Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie! Nigdy nie idź na kompromis

Autor: Chris Voss

Były negocjator FBI zdradza techniki negocjacji. które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach!

Chris Voss wielokrotnie stawał twarzą w twarz z przestępcami. którzy wzięli zakładników. Podczas pełnienia roli głównego negocjatora FBI w międzynarodowych sytuacjach zakładniczych przetestował opisane przez siebie techniki na całym spectrum ludzkich dążeń.

Jego książka Negocjuj jakby od tego zależało twoje życie znakomicie łączy narrację w stylu thrillera z elementami technik negocjacyjnych. Poprowadzi cię do świata negocjacji o wysoką stawkę. Znajdziesz w niej między innymi trzymające w napięciu zakulisowe relacje z dramatycznych wydarzeń rozgrywających się na opanowanych przez gangi ulicac

44.9: https://woblink.com/ebook/innowatorzy-walter-isaacson-walter-isaacson-michal-jozwiak-krzysztof-krzyzanowski-michal-strakow-25955u

Cena:


OFICER I SZPIEG

Autor: Robert Harris

Oni kłamią. by chronić swój kraj.

On mówi prawdę. by ten kraj ocalić.

Powieść osnuta wokół afery Dreyfusa. politycznego skandalu. który wstrząsnął Europą końca XIX wieku.

Młody francuski oficer odkrywa. że najgłośniejszy proces o zdradę ojczyzny opierał się na sfabrykowanych dowodach. Najwyżsi rangą dowódcy wojskowi robią wszystko. żeby zatuszować sprawę – Georges Picquart podejmuje jednak walkę o ujawnienie prawdy.

Oficer i szpieg to jednocześnie trzymający w napięciu thriller polityczno-szpiegowski i uniwersalna powieść o wynaturzeniach władzy.

To także historia o służbach specjalnych. które wymykają się spod kontroli prawa i uprawiają własną politykę. wedle której w imię „bezpieczeństwa narodowego” można gwałcić prawa jednostki.

:

Cena:


Kryminał pod psem (#4). Zło czai się na szczycie

Autor: Marta Matyszczak

Detektyw Szymon Solański bawi się na weselu w Zdrojowicach. Na moment wymyka się z uroczystości i trafi a na teren budowy kolejnego budynku hotelu. W świeżo wylanych fundamentach odkrywa ciało. Ktoś zamordował miejscowego aptekarza!

Właściciel hotelu. którego interes jest zagrożony. zleca Solańskiemu odnalezienie mordercy. W śledztwo włącza się Róża Kwiatkowska. a i kundelek Gucio tu i ówdzie wetknie swój nos. W tej malowniczej beskidzkiej wiosce każdy zna każdego. a mieszkańcy niechętnie zdradzają swoje tajemnice. Dla Szymona ta sprawa jest tym trudniejsza. że to właśnie w Zdrojowicach zginęła w pożarze jego żona..

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 24.92


Demon

Autor: Łukasz Henel

Demoniczny zbrodniarz i eksperymenty okultystyczne

Jan Piołun.  cierpiący na nieuleczalną chorobę chirurg z Poznania wyjeżdża w Góry Sowie do cieszącego się złą sławą schroniska na Wilczycy. Nie zdaje sobie sprawy. że jego przyjazd wywoła lawinę dramatycznych zdarzeń oraz przebudzi nadnaturalne siły.  Tymczasem w okolicy dochodzi do makabrycznych zbrodni oraz tajemniczych zdarzeń. Policjant Dominik Lamberg coraz wyraźniej dostrzega paranormalny kontekst sprawy i wespół z miejscowym góralem rozpoczyna prywatne śledztwo. Czy uda się rozwikłać sekret schroniska na Wilczycy i powstrzymać zło? 

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30marcin radwan, w pustyni iw puszczy torrent, marek zaremba zatrzymaj hashimoto, kresowa opowieść, marsjanie i wenusjanki nowe pokolenie, orson scott card tropiciel, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, wojciech sawczyn, powieść jane austen, piotr słabek, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania woynarowska pdf, zaburzenia zachowania u dzieci w wieku szkolnym, amerykańska telewizja, andrzej duffek świadectwo, jaremianka, czasopismo logistyka online, kroniki jakuba wedrowycza, sprawa wielkiej wagi, wypożyczalnia ebook, kusząca pomyłka vi keeland pdf, małgorzata paszko…