Bóg i Nauka. Moje dwie drogi do jednego celu. Michał Heller w rozmowie z Giulio Brottim

Bóg i Nauka. Moje dwie drogi do jednego celu. Michał Heller w rozmowie z Giulio Brottim

Autor: Michał Heller

W jakiego Boga wierzą naukowcy? Co wspólnego z modlitwą ma rozwiązywanie równań? Dlaczego nie należy zapychać Bogiem dziur w nauce? Co nauka może dać teologii? Czemu teoria ewolucji jest aż teorią. a koncepcja Inteligentnego Projektu zahacza o herezję?

Michał Heller w pasjonującej rozmowie z włoskim dziennikarzem Giulio Brottim opowiada o dwóch na pozór wykluczających się wartościach. które ukształtowały jego życie: religii i nauce. Wybitny uczony wspomina również wydarzenia ze swojego życia: trudy dzieciństwa na Syberii. studia. pracę duszpasterską i naukową w czasach komunizmu. a także dzieli się refleksją nad kondycją współczesnego chrześcijaństwa i powszechnej znajomości nauki.

Spośród moich

:

Cena:


Pułapka

Autor: Jolanta Maria Kaleta

„Pułapka” Jolanty Marii Kalety to powieść przygodowa z elementami grozy. Choć akcja toczy się w 2011 roku. to dotyczy tajemnicy skarbowej z czasów II wojny światowej. mitycznej „szczeliny jeleniogórskiej”. w której ponoć pod koniec wojny Niemcy ukryli złoto. biżuterię. brylanty i dzieła sztuki.

Bracia Maks i Patryk Czarnowscy wraz ze swoimi żonami. Edytą i Dorotą. od lat zajmują się po amatorsku poszukiwaniem zaginionych poniemieckich schowków. w skrytości ducha marząc o wzbogaceniu się. Kiedy udaje im się wpaść na nowy trop wiodący do mitycznej „szczeliny jeleniogórskiej”. ruszają na poszukiwania. Ale na ten sam ślad trafia także Justus Schwarz z RFN. który razem ze swoim polskim wspóln

:

Cena:


:

:

Cena:standardy postępowania logopedycznego pdf, piotrandryszczak.pl, pielęgniarstwo kardiologiczne, przybłęda, choroby po rosyjsku, top książki fantasy, alex kava fałszywy krok, kreatywne reklamy, ania z avonlea pdf, magazyn na szczycie, wielcy polscy podróżnicy, karol paciorek żona, witcher 3 poradnik, 365 dni ksiazki, rybki słodkowodne, libraibuk, interpretacja wyników, włam się do mózgu pdf, sztuka kochania peb, mieczysław łobocki metody i techniki badań pedagogicznych pdf, logistyczna obsługa klienta literatura, tony halik tu byłem, penumbra: przebudzenie…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin