Blondynka na Wyspie Zakochanych

Blondynka na Wyspie Zakochanych

Autor: Beata Pawlikowska

Komedia romantyczna. której scenariusz napisało życie i która zdarzyła się naprawdę. Między Nowym Jorkiem. Warszawą i rajską wyspą na Karaibach. Ona wyruszyła na swoją kolejną samotną wyprawę. Samodzielna. odważna. myślała. że nie potrzebuje nikogo do szczęścia.

Na drugim końcu świata w tym samym czasie on spakował plecak. kupił bilet i wyruszył na swoją samotną wyprawę. Wylądował w tym samym miejscu. co ona.

Spotkali się w samochodzie jadącym do dawnego miasta Majów w dżungli Ameryki Środkowej.

On z natury rozmowny. przyjacielski. otwarty i chętnie nawiązujący nowe znajomości tamtego dnia był wyjątkowo milczący i z nikim nie miał ochoty rozmawiać.

Ona zawsze wolała wędrować samotnie. ale tamtego dnia wyjątkowo c

27.9: https://woblink.com/ebook/listy-sprzed-lat-roma-j-fiszer-180284u

Cena:


Przygoda w Segowii

Autor: Louise Fuller

W nocnym klubie w Segowii Luis Osorio poznaje Cristinę Shephard. z którą spędza namiętną noc. Następnego dnia Cristina zostaje mu przedstawiona w domu rodziców jako fotografka. która ma zrobić dla nich sesję zdjęciową. Luis nienawidzi dziennikarzy i fotografów. Postanawia zostać w Segowii dłużej. by mieć Christinę na oku i chronić przed nią rodziców…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Mój kumpel Jeremi

Autor: Ewa Martynkien

Czwarta klasa to dla Oskara i jego przyjaciela Jeremiego zupełnie nowy rozdział w życiu. Trzeba zacząć wszystko od początku. No prawie wszystko. bo przecież to. co najważniejsze. czyli przyjaźń. zostaje. Przynajmniej tak się im obu wydaje. Pewnego dnia Oskar wpada w kłopoty i decyduje się ukryć to przed Jeremim. To jego wielki SEKRET. Gdzie kończy się tajemnica i zaczyna kłamstwo? Czy dobrze jest nie mówić prawdy bliskim. zwłaszcza gdy jest się samemu w niebezpieczeństwie? „Mój kumpel Jeremi” to ciepła. pełna humoru opowieść o tym. co w bliskich relacjach jest najważniejsze. Nie tylko dla chłopców.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9stulecie winnych tom 2, rebecca makkai, terenowe organy administracji publicznej, damian król, charles henri sanson, einstein bóg a nauka, nora katarzyna puzyńska, pop piosenki, trzy dni i jedno życie, andy med evo, "aleksandra janusz, nina wiśniewska, pod mocnym aniołem online, agnieszka szymczak-biały, małgorzata rogala chomikuj pdf, wojownicy mroczna rzeka, goodbye deponia poradnik, warrenowie książka, logopedia pdf, nigella gryzie, zespół metaboliczny pdf…