184185

184185

39.3: https://woblink.com/ebook/jak-polaczyc-sie-ze-swoimi-aniolami-i-duchowymi-przewodnikami-pdf-kyle-gray-184185u

1

:

Cena:


Dzwonisz. sprzedajesz

Autor: Artur Affek

Niniejsza publikacja jest zaprzeczeniem dotychczas spotykanego podejścia o istnieniu „magicznych technik gwarantujących sukces” w telemarketingu i w handlu przez telefon. Przekonuje ona do porzucenia schematów i wypracowania własnej techniki sprzedaży. Autor dostarcza Czytelnikowi wszystkich potrzebnych do tego narzędzi. w postaci m.in. informacji o tym:

Jak budować emocje. które sprzedają?

Jak odczytywać treści maskowane między słowami?

Jak przebić się przez negatywne nastawienie rozmówcy?

Jak dobrze „wyglądać” przez telefon?

Jak badać rozmówcę za pomocą pytań?

Jak walczyć z niemal każdym rodzajem obiekcji klienta?

Jak zamknąć sprzedaż?

Arturowi Affkowi udało się stworzyć unikatowy poradnik. który nie dość. że rozbawia do łez komicznymi przykładami i kwiecistymi metaforami. to w dodatku. bazując na konkretach. uczy. w jaki sposób wypracować indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedaż telefoniczna staje się zabawą. wyzwaniem i przygodą. co przekłada się na rosnące korzyści finansowe i możliwości awansu. To pozycja obowiązkowa dla każdego. kto używa telefonu jako narzędzia pracy.

Wydawnictwo: Złote Myśli

Cena: 23.7


1

:

:

Cena:śliwerski pedagogika pdf, stowarzyszenie leworęcznych, paczuska, angielski ćwiczenia gramatyczne, audiobook detektyw pozytywka, womenizer, gnoseologia, tess gerritsen ksiazki, księgarnia omnibus katowice, magiczne wrota.pl, jestem dzieckiem książek, aleksander chłopecki, sapkowski ksiazki, zapomniany holokaust, enemy territory: quake wars, powieści romanse, wojciech budzyński, wojownicy bicz…