Misja Greyhound

Misja Greyhound

Autor: Forester C.S.

Na północnym Atlantyku toczy się zażarta bitwa. podczas której życie trzech tysięcy marynarzy zależy od decyzji jednego człowieka.

Komandor porucznik marynarki wojennej USA George Krause dowodzi czterookrętową eskortą. która ma zabezpieczyć przed nieprzyjacielskimi atakami konwój. złożony z trzydziestu siedmiu statków. płynący z Ameryki do Anglii przez mroźny Atlantyk. Na konwój polują wilcze stada niemieckich okrętów podwodnych i. aby uchronić ważny ładunek. Krause musi rozegrać z U-Bootami grę na śmierć i życie. zmagając się przy tym ze zmęczeniem. głodem. pragnieniem i osobistymi demonami.

Misja Greyhound to klasyka literatury marynistycznej i jedna z najlepszych powieści o II wojnie światowej i toczonej wówczas wojnie morskiej.

:

Cena:


Sosnowe dziedzictwo

Autor: Maria Ulatowska

Ciepła opowieść o kobiecie. której przeszłość zgotowała najwspanialszą niespodziankę – pomogła odnaleźć własne miejsce na ziemi. To historia. o której pomyślisz: chciałabym. żeby była moja…

Kwilące niemowlę. ukryte pod biurkiem pewnego tragicznego dnia podczas powstania warszawskiego. zamknięty na cztery spusty sejf. przez czterdzieści lat strzegący powierzonej mu tajemnicy. otoczony sosnami stary dwór nad jeziorem. czekający cierpliwie na swoją właścicielkę… Przeszłość i teraźniejszość splatają się tu w chwilami dramatyczną. a chwilami pełną humoru opowieść pokazującą. że los potrafi się do nas uśmiechnąć nawet wówczas. gdy zupełnie tego nie oczekujemy.

Anna Towiańska niespodziewanie zostaje właścicielką Sosnówki. pięknego. starego dworku na Kujawach. Od

49: https://woblink.com/ebook/krotka-historia-prawie-wszystkiego-nowe-wydanie-bill-bryson-23488u

Cena:


61 GODZIN

Autor: Lee Child

W Bolton. miasteczku w Dakocie Południowej. mieszka miła starsza pani. która ma być świadkiem koronnym w procesie przeciwko przywódcy gangu motocyklowego handlującego amfetaminą. Jeśli ma zeznawać przed sądem. musi przeżyć. A do tego będzie potrzebowała pomocy. Tymczasem policja nie wie. w co włożyć ręce. Pilnować pobliskiego więzienia. gdzie przetrzymywany jest oskarżony. czy świadka. którego ktoś na pewno będzie próbował uciszyć. Ktoś z miejscowych albo ktoś z zewnątrz.

Jak Jack Reacher jadący autobusem. który trzydzieści kilometrów od Bolton wpada w poślizg…. Tylko że on nie jest płatnym zabójcą. jak początkowo podejrzewają miejscowi stróże prawa. Reacher. ostatni sprawiedliwy. po prostu nie lubi ludzi czyhających na życie starszych pań. Ale żeby uratować właśnie tę. musi się dowiedzi

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788366303157: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/opinia-publiczna-walter-lippmann-joanna-tegnerowicz-206759u

Cena:milion światów z tobą, zarządzanie działem sprzedaży, książki o teoriach spiskowych, małachow głodówka, oczyszczanie energetyczne, anita lorenc, kurek turystyka pdf, roślinny patrol. sadź, pielęgnuj i patrz, jak rośnie!, kłamczucha test z lektury, terapeutka, wylecz się sam pdf, audiobooki darmowe, halt w niebezpieczeństwie, anatomia zwierząt pdf, metrologia wielkości geometrycznych, jakościowe…