Powrót do Poziomki

Powrót do Poziomki

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa jest wreszcie szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek. ma śliczną córeczkę. a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać. że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze.

Lecz ścieżki życia nie mogą być proste…

Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty. a mąż wyjeżdża w interesach na drugi koniec świata. bajkowy świat Ewy zaczyna się rozsypywać jak zamek z piasku.

Czy uda się jej ocalić wydawnictwo przed bankructwem i uratować swoje małżeństwo? Z kim wróci z dalekiej podróży? Czy będzie to jej mąż. czy ktoś inny?

Powrót do Poziomki to ciepła. zabawna powieść o ludziach. którzy potrafią stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidzianym kłopotom. Bo wszystko można przezwyciężyć dzięki nadziei. przyjaźni i miłości! 35.9: https://woblink.com/ebook/saga-puszczy-bialowieskiej-simona-kossak-125242u

Cena:


Grandhotel

Autor: Jaroslav Rudiš

Pomiędzy ziemią a niebem. w hotelu – cudzie architektury na szczycie góry Ještěd. nad Libercem rozgrywa się akcja powieści nad chmurami. Fleischman. trzydziestolatek bez imienia. cierpi na specyficzną przypa­dłość: niemożność osiągnięcia czegokolwiek. W zasadzie nic go nie wy­różnia. Nigdzie nie był. niczego nie dokonał. Podczas wizyt u psychologa usiłuje przeanalizować swoje życie. choć zdecydowanie lepiej rozumie pogodę. która według niego rządzi światem. Obserwując niebo z tego niezwykłego szczytu zrozumie. że jedyna droga do szczęścia wiedzie przez chmury…

Grandhotel nawiązuje do najlepszych tradycji czeskiej literatury – twór­czości Bohumila Hrabala i Josefa Škvoreckiego. W oryginalny sposób łączy lekkość stylu. humor i anegdotyczność narracji z trudną tematyką dwu­dzie

29.99: https://woblink.com/ebook/piesn-serca-richard-paul-evans-hanna-de-broekere-183661u

Cena:


Droga Kasiu. jak żyć lepiej?

Autor: Katarzyna Miller

Masz problem? Nie chowaj go. nie zagłuszaj. Szukaj pomocy i proś o radę. Ten mądry i niezwykle praktyczny poradnik pomoże wyjść z niejednego życiowego zakrętu.

Co robić. gdy:

– rodzina ingeruje w nasze życie osobiste

– w pracy spotykamy osoby toksyczne

– przyjaciele nas opuszczają

– wykańcza nas własna uprzejmość

– boimy się przekroczyć strefę komfortu

– czujemy się rozczarowani i niespełnieni

– rozstaliśmy się. ale… nie do końca

– nasze dzieci się kłócą.

Katarzyna Miller. najsłynniejsza polska psycholog. zawsze uśmiechnięta. pogodna i szczera aż do bólu. odpowiada na listy kobiet i mężczyzn. którzy szukają u niej pomocy i rady w najróżniejszych sytuacjach życiowych. Pytają o związki. miłość. samotność. relacje z samym sobą. Proszą o wskazówki w momentach trudnych. wyjątkowych. czasem po prostu chcą się komuś wygadać. Ufają autorce. bo nigdy nie owija w bawełnę. Potrafi zganić. doradzić. powiedzieć. że coś jest ślepą uliczką. Pisze prostym. żywym. autentycznym językiem. To książka. nad którą się zamyślimy. nieraz roześmiejemy i nierzadko też wzruszymy. Potrzebna każdemu i każdej z nas. A zamykając ją. będziemy trochę lepsi dla samych siebie.

Katarzyna Miller – filozofka. poetka. pisarka. psycholożka. psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Autorka wielu bestsellerowych książek. Gość programów telewizyjnych. autorytet dla tysięcy kobiet i mężczyzn. których spotyka na warsztatach. festiwalach i imprezach związanych z rozwojem osobistym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9boi sie mnie, muzykoterapia pdf, piotr mart, kocie historie audiobook, sodoma martel, potega podswiadomosci opinie, batrachomyomachia, biografia książka, jeden diabeł, endgame książka, pedagogika społeczna pilch lepalczyk pdf, książki o piłsudskim, kapelusz za 100 tysięcy pdf, niebezpieczna gra, moyes ksiazka, kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego, fundusze strukturalne 2014 2020, złote sidła, niezgodna książka pdf…