Róża północy

Róża północy

Autor: Riley Lucinda

Sędziwa Hinduska. Anahita Chaval. w dniu setnych urodzin przekazuje prawnukowi manuskrypt. w którym opisała historię swojego życia. Młody Ari Malik. skoncentrowany na pracy i karierze. chowa babcine opowieści do szuflady.

Po latach. spełniony w życiu zawodowym. ale rozczarowany życiem osobistym. sięga po wspomnienia Anahity. Podążając tropami tajemnic przeszłości. trafia z upalnych. kolorowych Indii do ponurej i mrocznej rezydencji Astbury w angielskim hrabstwie Devon. Tam poznaje jej tajemniczego właściciela i… gwiazdę filmową z Hollywood. Mroczne sekrety. które kładą się cieniem na historii szlachetnego rodu Astbury. połączą ich losy.

Wielowątkowa. wzruszająca opowieść o ludziach zmagających się z historią. Róża północy jest bez wątpienia najbardziej wciągającą pow

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32.5


Jak przetrwać kontrolę RIO.Praktyczny poradnik

Autor: Adam Błaszko

Regionalne izby obrachunkowe są państwowymi organami nadzoru i kontroli gospodarki finansowej. Sprawują nadzór nad działalnością jednostek samorządu terytorialnego w zakresie spraw finansowych oraz przeprowadzają kontrolę gospodarki finansowej i zamówień publicznych:

● jednostek samorządu terytorialnego.

● związków międzygminnych.

● stowarzyszeń gmin oraz stowarzyszeń gmin i powiatów.

● związków powiatów.

● stowarzyszeń powiatów.

● samorządowych jednostek organizacyjnych. w tym samorządowych osób prawnych oraz innych podmiotów. w zakresie wykorzystywania przez nie dotacji przyznawanych z budżetów jednostek samorządu terytorialnego.

Publikacja szczegółowo omawia kompete

79.2: https://woblink.com/ebook/odpowiedzialnosc-czlonkow-zarzadu-spolek-kapitalowych-adam-sroga-147392u

Cena:czekając, trening relaksacyjny jacobsona mp3, reumatoidalne zapalenie stawów pdf, ulfhednar, nieetyczne zachowanie, harlan coben błękitna krew, skup sie, marek krajewski mock, lalka bolesław prus streszczenie, doktorzy segal, słownik polsko łaciński pdf, potocki jan, audiobook detektyw pozytywka, marzycielka katarzyna michalak, niksa, kolacja z tiffanym pdf, herezje w średniowieczu, marek hłasko książki, halina halber…