Magia sprzątania

Magia sprzątania

Autor: Marie Kondo

Bałaganiarstwa się nie dziedziczy. nie jest ono także związane z brakiem czasu. to raczej nagromadzenie błędnych przekonań o porządkowaniu.Autorka prezentuje własną metodę – konMari – na uporządkowanie najbliższego otoczenia. zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. Omawia istotne decyzje. które należy podjąć. aby było to możliwe. Pokazuje. jak skutecznie zmienić nawyki.W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: Jak selekcjonować przedmioty?Jak utrzymać porządek wokół siebie?Jak rozróżnić to. co naprawdę cenne?Jak sprawić. aby przedmioty odnalazły swoje właściwe miejsce?Co zrobić. gdy nie potrafisz niczego wyrzucić?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


ISBN

9788366360198: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/szczury-wroclawia-szpital-robert-j-szmidt-156529u

Cena:


ISBN

9788366517219: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slad-przemyslaw-zarski-180310u

Cena:


Złoty sen

Autor: Andrzej Andrusiewicz

Potęga i szaleństwo. Portret imperium rosyjskiego i sowieckiego

W XIX i XX wieku Rosja. silniejsza niż kiedykolwiek. przeżyła największe ze swoich dziejowych burz. Wstrząsające nią rewolucje. zamachy oraz wojny odmieniły historię ludzkości. W ponad dwudziestu barwnych odsłonach – ilustrujących przełomowe. niejasne i ciekawe epizody oraz szczególnie ważne i fascynujące postaci – historię tę opowiada profesor Andrzej Andrusiewicz. niezrównany popularyzator i wybitny znawca przeszłości Rosji.

Rosyjska kolonizacja Ameryki. Zagadka śmierci „żelaznego cesarza” Mikołaja I. Historia budowy i niszczenia największego soboru świata. Prawda o Czarnej Sotni i o buncie pancernika „Potiomkin”. Testament Lenina. żarty Stalina. Niedoszła zagłada Moskwy podczas II wojny światowej i moskiewska bitwa o władzę 1993 roku. Gogol. Rasputin. Bakunin. Helfman. Machno i inni – owładnięci misją intelektualiści. mistycy. zbrodniarze. awanturnicy.

Wartość Złotego snu leży nie tylko w wytrawnym pisarstwie. atrakcyjnym przedmiocie lektury i naukowej rzetelności. ale także w nowych odkryciach archiwalnych i niepublikowanych w Polsce dziełach. które przysłużyły się treści książki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9give me hope, halina kurek, michał zichlarz, toksyczne słowa, ilona tomaszewska, pokonaj stres z kaizen, bóg urojony, stanisław kamiński, ziarenko prawdy ewelina mazurek, grey zdemaskowany, parabellum: głebia osobliwości, sex/love, wredne igraszki, psychologia konfliktów, finansowanie partii politycznych w europie, william ury, rytm życia kępiński, ostępy nocy, michael newton książki, cmętarz zwieżąt king, medicover narodziny księżniczki, zapadnij w serce pdf, kwestia ceny miłoszewski ebook, dom czwarty pdf…