1

1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach

Autor: Amy Schumer

Jeśli chcesz. by ktoś wreszcie rozbawił cię do łez. ta książka jest dla ciebie!

Poznaj niesamowitą historię kobiety. której największą bronią jest cięty dowcip. Amy Schumer. słynna aktorka komediowa. stund-uperka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet Ameryki. bez tabu opowiada o rodzinie. dyskryminacji kobiet. seksie oraz absurdach sławy.

Ten komediowy geniusz w spódnicy śmieje się ze wszystkich. ale przede wszystkim z siebie. A wszystko po to. by publiczność się uśmiechnęła i poczuła lepiej. Ta książka zabierze cię w podróż życia Amy: od kelnerki do dziewczyny z okładki Vogue’a.

__

Amy Schumer – jedno z najgorętszych nazwisk amerykańskiego świata stand-upu i kina. reżyserka. aktorka i zdobywczyni nagrody Emmy. Jes

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


Wydawnictwo

Wydawnictwo Kobiece: Format

205388

https://woblink.com/product-publication/download/205388/epub: 1

Cena:


Wiersze zebrane

Autor: Stanisław Barańczak

‚Ambicją całej twórczości Barańczaka będzie doskonałość tego. co starożytni Rzymianie rozumieli pod określeniem ars. sztuka rzemiosła. Dzięki temu także te wiersze. które przez krytyków niechętnych nowofalowej poetyce bywały pogardliwie określane jako „poezja publicystyczna”. zdumiewająco przetrwały próbę czasu i dziś nadal poruszają. Choćby właśnie przez drastyczny kontrast między bylejakością życia w Peerelu a wyrafinowaną formą. w jaką poeta tę bylejakość ubrał. To był też jeden ze sposobów niepoddania się klątwie otaczającej rzeczywistości. ‚

Wydawnictwo: a5

Cena: 24.99


ISBN

978-83-8215-209-8: Wydawnictwo

Format

28.49: https://woblink.com/ebook/zamiana-lukasz-praski-beth-o-leary-192359u

Cena:


Uciekłam z arabskiego burdelu

Autor: Laila Shukri

Wstrząsająca historia Polki. która stała się żywym towarem…

Dalsze losy Julii znanej z kart ‚Byłam kochanką arabskich szejków’. o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach. dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne.

Julia. którą najpierw rozkochał. a później sprzedał Tarek. ucieka z arabskiego burdelu. Niebezpieczna akcja wyrwania kobiety ze szponów gangu handlującego ludźmi wymaga użycia wielu podstępów.

Ale czy uwolnienie się z macek międzynarodowej siatki przestępczej jest w ogóle możliwe? Czy Julia zdoła uciec od seksualnego zniewolenia oraz brutalnej przemocy fizycznej i psychicznej. jakie były wcześniej jej udziałem? Czy piekło. przez jakie przeszliśmy. zostawia w nas trwały ślad?

Mroczne tajemnice XXI wieku: handel ludźmi. w tym dziećmi. handel organami. obrzezanie kobiet oraz ekstrawagancje i seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków.
Przerażająca rzeczywistość. o której świat woli milczeć.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu. Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego. czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu. udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku. od tego czasu każda z jej książek podbija listy bestsellerów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4little woman, czerwony szkwał, prokurator paulina świst pdf, jak lepiej myśleć pdf, książki do czytania, widłak wojciech, ślepnąc od świateł żulczyk, tajemnice 2 wojny swiatowej, zdradziecka królowa pdf, czytaj pl kod qr, traczyk fizjologia człowieka w zarysie pdf, matematyczne przygody, w jego oczach, świat bez ciebie, sławomir letkiewicz, pubio…