ISBN

ISBN

9788380538634: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ukryte-marta-komorowska-lisa-gray-206422u

Cena:


Opowiadania pełne pasji

Autor: Monika Szwaja

Niewiele jest w języku polskim słów o tak wielu znaczeniach i odcieniach jak pasja. Pasja może oznaczać ochotę. namiętność. gniew lub cierpienie.  Mówiąc „pasja” myślimy o silnym. namiętnym upodobaniu do czegoś. Przychodzi nam na myśl szlachetna. twórcza pasja. W innej sytuacji możemy użyć tego słowa mówiąc o gniewie czy nawet furii. Miewamy własne pasje lub doprowadzamy kogoś do pasji. Pasja może mieć również znaczenie religijne. wtedy oznacza mękę i cierpienie. „Opowiadania z pasją” muszą więc być zbiorem pełnym namiętności. Jedenastu pisarzy zmierzyło się z tym tematem z prawdziwą pasją. A wydawcy pozostaje mieć nadzieję. że dla czytelnika zbiór ten okaże się po prostu pasjonujący.

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.5


Mindhunter. Podróż w ciemność

Autor: John Douglas

Jeden z najwybitniejszych profilerów w dziejach FBI i autor bestsellerowego MINDHUNTERA zabiera nas w podróż do serca ciemności: umysłu seryjnego mordercy.

 

Agent John Douglas przez lata słuchał zwierzeń sprawców najstraszniejszych przestępstw. Aby dali mu się poznać. musiał pozyskać ich sympatię – zaprzyjaźnić się z ludźmi takimi jak choćby Richard Speck. morderca ośmiu studentek z Chicago.

Robił to. by nauczyć się patrzeć na zbrodnię oczami sprawcy. Zrozumieć. dlaczego bierze na swój cel kobiety i dzieci. Douglas musiał poczuć satysfakcję mordercy i strach ofiary. Dotknąć ciemności. aby skutecznie ścigać seryjnych morderców i ochronić bliskich przed niewyobrażalnym złem.

Wiem. że w końcu jest martwa. a ja wreszcie czuję się żywy.

29.9: https://woblink.com/ebook/rok-na-kwiatowej-tom-3-dotyk-slonca-karolina-wilczynska-34604u

Cena:


Pies w domu. Instrukcja obsługi

Autor: Barbara Sieradzan

..Pies w domu’ to poradnik o tym. jak się dog-adać z psem. jak być jego prawdziwym opiekunem – dającym mu poczucie bezpieczeństwa i otaczającym go miłością.

Pies – najlepszy przyjaciel człowieka. Kocha bezwarunkowo: nieważne. czy jesteś gruby czy chudy. jaki masz samochód w garażu. ile zarabiasz. jakie masz dyplomy. Za każdym razem cieszy się na twój widok tak. jakby nie widział cię lata. Do szczęścia potrzebuje pełnej miski. ciepłego dachu nad głową. patyka do zabawy i… ciebie – odpowiedzialnego i kochającego opiekuna. 

Pies nie siądzie na komendę. jeśli go tego nie nauczysz. Nie będzie przychodził na zawołanie. gdy go odpowiednio nie zmotywujesz. Pogryzie meble i kapcie. jeśli nie zapewnisz mu zajęcia. I z pewnością przekopie cały ogródek. kiedy dopadnie go

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32ebook historia, władysław tatarkiewicz historia filozofii tom 2 pdf, brzydkie kaczatko andersen, narkomania pdf, robert małecki książki, lektura ten obcy streszczenie, czarna wdowa na zawsze czerwona pdf, robin williams biografia, klinika pod boliłapką, niegrzeczny szef tom 2, siódmy papirus, księga dżungli kipling, rola państwa w gospodarce, samantha young książki po polsku, marzena dębska wiek, michaił, sexe celebrite, dykcik, pełnymi garściami, planeta singli 2 do pobrania…