Zespół nieszczelnego jelita – ukryta przyczyna Twoich dolegliwości – PDF

Zespół nieszczelnego jelita – ukryta przyczyna Twoich dolegliwości – PDF

Autor: Brownstein David

Autor. ceniony lekarz i znawca holistycznego podejścia do zdrowia. wyjaśnia. jak jelito – podobnie jak mózg. serce. wątroba i inne kluczowe dla ludzkiego ciała narządy – musi być odpowiednio odżywione. aby umożliwić mu prawidłowe funkcjonowanie. Jeśli Twoje jelito nie jest zdrowe. układ odpornościowy również na tym ucierpi. Poprawa zdrowia jelit i zażywanie mniejszej ilości leków pomoże Ci poczuć się lepiej i wyglądać młodziej. usprawni funkcjonowanie mózgu i wyeliminuje niezliczone choroby. Ta książka zawiera wszystkie informacje potrzebne do zmiany tego. co teraz robisz. abyś mógł zagwarantować sobie optymalne zdrowie jelit. a co za tym idzie. poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Zdrowe jelita – zdrowe ciało!

:

Cena:


Wypracowania – Andrzej Sapkowski „Krew elfów”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Andrzej Sapkowski „Krew elfów”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Geralta z Riwii.  Wypracowanie stanowi pełną charakterystykę Geralta z Riwii. będącego głównym bohaterem powieści A. Sapkowskiego pod tytułem „Krew elfów”. Jako sierota od najmłodszych lat był szkolony na wiedźmina w zamku Kaer Morhen. gdzie poddawany był wielu ciężkim próbom i przemianom. niezbędnych do pełnienia funkcji wiedźmina. Posiadł on ogromną siłę i moc. Był wysoki i mężny. silny i waleczny. W wyniku kolejnych transformacji jego skóra stała się jasna a włosy białe. Wypracowanie zawiera 464 wyrazy.

Charakterystyka Ciri.  Jeśli potrzebujesz charakterystyki Ciri. jednej z boha

:

Cena:dagmara bożek-andryszczak, miesoholicy, hitler narodziny zła, dieta kwaśniewskiego książka, telemaniak.pl, koniec pisu, luke dittrich eksperyment, grzegorz karasiewicz, elen z krainy fiordów, jak napisać historię małżeństwa do rozwodu, ruchomy zamek hauru diana wynne jones, piotr c książki, socjopaci są wśród nas, cywilizacja dusz, henriksen levi, najlepsze książki fantasy, córki wawelu. opowieść o jagiellońskich królewnach, od morza aż do tatr mp3, ibuk uek…