Król

Król

Autor: Katarzyna Ryrych

Patryk po bankructwie firmy ojca i utracie domu ląduje z dnia na dzień w lokalu zastępczym w odrapanym dwupiętrowym bloku. W przeciwieństwie do matki szybko przystosowuje się do życia w „Brooklynie”. jak nazywają blok osiedlowe dzieciaki. Zapomina o dawnym życiu – o jego dobrych stronach. luksusach i znajomych. którzy wraz z tym wszystkim zniknęli.

Podczas wakacji na szarym. betonowym podwórku Patryk poznaje Celestyna – bezdomnego mężczyznę. który staje się jego mentorem. od którego uczy się. jak przetrwać w nowym środowisku.

Ciepła i wzruszająca powieść o sile przyjaźni. o tym. że nie można oceniać ludzi po pozorach i nie wszystko jest takie. jak się zdaje w pierwszej chwili.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Miłość Anny i inne opowiadania

Autor: Jolanta Knitter-Zakrzewska

Opowiadania o miłości. w których prawda przeplata się ze snem. a najważniejszą sferą w życiu okazuje się duchowość. mająca wpływ na wszystkie aspekty życia.

 

‚I nie może być to miłość ze snu. marzenia. wymyślona. nieodwzajemniona. ale najzwyklejsza. mocno wrośnięta w codzienność – realna.”

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12na poważnie, kropka nad i szymon hołownia, andrzej juszczyk, państwo platon pdf, prawda. krótka historia wciskania kitu, spowiedź szaleńca, karolina korwin piotrowska książka, ewa filip, ksiązki ranking, krolowa mafii, statystyczny drogowskaz 2 pdf, tatuaże tom 2 pdf, bartłomiej przybylski, sodoma hipokryzja i władza w watykanie ebook, rytm życia kępiński, cialdini wywieranie wpływu…