Letnicy 6: Historia Bodil – opowiadanie erotyczne

Letnicy 6: Historia Bodil – opowiadanie erotyczne

Autor: Kjeldberg Ane-Marie

Dyrektor Bodil Eriksen zaszywa się sama w należącym do niej i jej brata Christiana domku letniskowym nad Morzem Północnym. żeby mieć trochę czasu na refleksję przed ślubem z wyrafinowanym Ibem. Wkrótce zjawia się tam Bue Ravn. bezczelny i zarazem atrakcyjny stolarz. który ma naprawić w domu kilka rzeczy. Kobieta uważa. że Bue zdecydowanie na zbyt wiele sobie pozwala. i pełna wzburzenia usiłuje go poskromić. Nie udaje jej się to. a konflikty między nimi przybierają na sile. Napięta atmosfera staje się niemalże nie do zniesienia i eksplozja jest już tylko kwestią czasu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Król Gromoryk i zagadkowy smok

Autor: Wojciech Widłak

Król Gromoryk jest niezwykłym władcą. który nieustannie przyciąga kłopoty! Pewnego razu w królewskim pałacu pojawia się smok! Król. który widział go na własne oczy. opisuje. że jest wielki. uszasty i ogoniasty. Problem w tym. że nikt z podwładnych mu nie wierzy… Czy smok rzeczywiście jest prawdziwy? A może to tylko wyobraźnia króla płata figle?

‚Król Gromoryk i zagadkowy smok’ to książka z serii ‚Czytam i główkuję’ z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 4-5 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej

4.99: https://woblink.com/ebook/fredek-i-nadciagajacy-kataklizm-zofia-stanecka-199675u

Cena:


Pod słońcem Nevady – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Po strasznym wypadku Jim uważa. że musi uciec. Rok wcześniej jego piękna żona i dwie cudowne córki zginęły w wypadku samochodowym. Jim musi kontynuować swoje życie i dlatego przeprowadza się do miasta Boulder City. Ale już na autostradzie w drodze do miasta poznaje Angelinę. Kiedy ich oczy się spotykają. coś się dzieje. Czy Jim odważy się żyć dalej?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99przygody mikołajka audiobook, muzyka w mediach, diagnozy i interwencje pielęgniarskie, karta nauczyciela komentarz, książka gad, teatr świata. mapy, które tworzą historię, ferdydurke epub, otwarte źródła informacji, marcin ciszewski deszcz audiobook, agnieszka piela, virginia cleo andrews, poemat slowackiego, 5 języków miłości pdf, mariusz wolski, krzysztof drozdowicz, as as angielski ćwiczenia pdf…