Kurier carski

Kurier carski

Autor: Juliusz Verne

“Kurier carski” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

“Kurier carski” to powieść przygodowa osadzona w realiach dziewiętnastowiecznej Rosji carskiej. Opowiada o przygodach niezwykle odważnego. inteligentnego i silnego kuriera carskiego. który musi przebyć całą Rosję. aby ostrzec brata cara przed zemstą buntownika Michała Ogarewa.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.49


Onkalot

Autor: Adrianna Biełowiec

Wszechświat za tysiąc lat. Rząd globalny upada. jego armia zostaje rozbita. Władzę na Ziemi i nad koloniami kosmicznymi przejmuje zmilitaryzowany naród Kiritian. który poznaje sekret nieśmiertelności. Nikłe szanse na obalenie kolejnego hegemona. dysponującego najnowocześniejszą medycyną i technologią. ma paramilitarna opozycja. Należąca do niej podporucznik Anna Sandstorm łamie rozkazy i próbuje na własną rękę zabić znienawidzonego Forkisa. Pierwszego Dygnitarza Galaktycznego. Jednocześnie w dżungli planety Chulimal budzi się z letargu człekojaguar Q’ualel i rusza na poszukiwania pradawnej broni stworzonej przez samych bogów. Nie wiadomo jednak. którą stronę postanowi wesprzeć. a którą unicestwić.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 28


ISBN

9788363732080: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kaczor-po-pekinsku-jacek-palasinski-203722u

Cena:maria konwicka, złota dziewczyna, beata nowacka, medycyna chińska w praktyce pdf, aleksandra pluta, behawiorysta pdf, urbanizacja na świecie, wypożyczalnia online, pieśń swietojanska o sobotce, książę wielkiego miasta, amit goswami, saga von becków, duchowe życie zwierząt pdf, ryszard mastalski, skandal nowakowska pdf…