ISBN

ISBN

9788324046300: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/czas-burzy-adrian-grzegorzewski-29184u

Cena:


Fiva

Autor: Gordon Stainforth

W 1969 roku młodzi wspinacze. Gordon i John Stainforth. postanowili zmierzyć się z najwyższą w Europie pionową ścianą skalną. norweską Ścianą Trolli. Zachęceni przez „ekspertów”. pewni swoich umiejętności i zaopatrzeni w marny prowiant oraz sprzęt. który dziś określilibyśmy jako przestarzały. wybrali drogę nazywaną „Fiva” (słowo wymawiane jak angielskie fever – gorączka). 

Niestety bracia zlekceważyli kapryśną i groźną naturę gór. Przygoda. która miała im zająć jedno popołudnie. okazała się trwającym ponad 50 godzin testem sprawności fizycznej. a także prawdziwą próbą charakteru i zaufania. To była wyprawa. która mogła kosztować ich życie. 

Minęło 40 lat. nim autor – który dziś wspina się. pisze książki i fotografuje góry – zdecydował się opisać

Wydawnictwo: RM

Cena: 19.99


ISBN

9788365843838: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/ku-odleglym-brzegom-elizabeth-camden-136107u

Cena:


ISBN

9788307034836: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/zatracenie-wyd-ii-osamu-dazai-mogilnicki-patryk-henryk-lipszyc-187883u

Cena:


W butach Valerii. Valeria. Tom 1

Autor: Elisabet Benavent

Kiedy twój wydawca czeka na kolejny bestseller. a ty kompletnie nie masz weny twórczej. jest kiepsko.

Jeśli dodasz do tego sześcioletnie małżeństwo z facetem. który od dawna nie ma ochoty na seks. można powiedzieć. że robi się naprawdę fatalnie…

Ale od czego są przyjaciółki! Lola. Carmen i Nerea zadbają o to. żebyś wiedziała. jak czerpać z życia pełnymi garściami.

„W butach Valerii” to uwodzicielska i pełna humoru opowieść o czterech kobietach i ich miłosnych podbojach na tle słonecznego Madrytu. Tytułowa Valeria przechodzi kryzys w każdej sferze życia. Może jednak liczyć na wsparcie najbliższych koleżanek. Pewnego wieczoru na horyzoncie pojawia się także przystojny Victor. który doda szaremu życiu Valerii barw i… zapewni namiętne uniesienia.

Pow

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.08ewa zaraka, bezuzyteczna pll, język pisany, dzień dobry północy, ebook książki, religia a nauka, edyta mucha, kordian książka, allahakbar, niuch, biblioteka internetowa libra, leszek kołakowski dom, władza absolutna mróz chomikuj, refluks leczenie odzywianiem, życie w średniowiecznym mieście chomikuj, virion obława audiobook, wilczyce z dzikich pól…