Śledztwo Setnika

Śledztwo Setnika

Autor: Davis Bunn

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Setnik Alban. dowódca garnizonu w Galilei. żywi ambicje. by pewnego dnia zostać przywódcą w samym Rzymie. Chcąc dowieść swej wartości. podejmuje się niezwykłego zadania. w którym zaryzykuje swoją karierę. przekonania. a nawet życie.

Lea zostaje wysłana do domu Poncjusza Piłata. gdy bogactwo i wpływy jej rodziny zostały na zawsze utracone. Jej bliscy oczekują. że Piłat zaaranżuje jej małżeństwo. Jednak mimo pięknego oblicza i dobrej pozycji narzeczonego Lea uważa. że los żony setnika jest gorszy niż śmierć.

Zagadka zaginionego ciała pewnego Rabbiego jednoczą Leę i Albana w poszukiwaniu odpowiedzi na te same pytania. To. co odkrywają. zmienia wszystko w ich życiu.

Janette Oke Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Decyzje strategiczne w łańcuchach dostaw

Autor: Tundys Blanka

Opracowanie porządkujące wiedzę i terminologię związaną z podejmowaniem decyzji strategicznych w łańcuchu dostaw. Szerokie spektrum teoretyczne i praktyczne przykłady.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


Najlepsza przyjaciółka

Autor: Izabela M. Krasińska

Asia i Kuba są szczęśliwą parą i planują razem wspólną przyszłość. On jest towarzyski i przebojowy. ona – raczej introwertyczna i skryta. Dlatego gdy dziewczyna na lekcjach francuskiego poznaje Elwirę. Jakub uznaje to za dobry znak. 

Kobiety szybko przypadają sobie do gustu i nawiązują głęboką relację pełną zaufania. Asia zaczyna spędzać z przyjaciółką coraz więcej czasu. Jednocześnie zauważa. że jej relacje z Jakubem stają się coraz bardziej napięte. Na szczęście kobieta ma przy sobie Elwirę. bratnią duszę. która zawsze ją pocieszy i pomoże znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. 

Bo przyjaciele zawsze chcą dla nas jak najlepiej.

Prawda?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Hrabia Monte Christo. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Aleksander Dumas

Wyjątkowa. dwujęzyczna wersja (angielsko-polska) ponadczasowej historii o prawie do zemsty. sprawiedliwości. która nadejdzie nawet po wielu latach. a także sile wybaczenia tym. których kochaliśmy.

Najsłynniejsza powieść Aleksandra Dumasa ojca to dzieło. obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zaliczany do arcydzieł literatury Hrabia Monte Christo to ponadczasowa opowieść skupiająca się na burzliwych losach Edmunda Dantesa. Dumas stworzył skomplikowanego. niejednoznacznego bohatera. który niezależnie od upływu czasu porusza kolejne pokolenia czytelników. Ta napisana z rozmachem książka to jedna z najważniejszych powieści mówiących o zemście. ale i miłości. Książka. którą każdy powinien przeczytać.

EBOOK Z GRATISAMI! – e

15: https://woblink.com/ebook/non-oui-dimkovska-lidija-danuta-cirlic-straszynska-143667u

Cena:


Wciąż cię widzę

Autor: Daniel Waters

Od czasu Wydarzenia świat nawiedzają duchy. Zwykle zjawy nie przeszkadzają Veronice. Niestety zjawy przybierają na sile. Kiedy Veronica i jej przyjaciel Kirk próbują wyjaśnić to zjawisko. dokonują przerażającego odkrycia. Nauczyciel Veroniki Bittner nie godzi się z faktem. że jego zmarła córka nie powróciła tak jak inni. Wierzy. że Eva potrzebuje ciała. by znów znaleźć się na tym świecie. a jego uczennica Veronica idealnie nadaje się do tego celu. A nawet jeśli się myli. będzie tylko kolejnym duchem…

Film na podstawie powieści. W rolach głównych Bella Thorne i Richard Harmon.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 28


Gdzie jest skrytka Generała Grota?

Autor: Artur Pacuła

Każda stara kamienica ma swoje sekretne historie. Warszawa zaś pełna jest takich budynków. W trakcie wojny ludzie chowali w swoich mieszkaniach prawdziwe skarby: pamiątki. pieniądze i dokumenty. A gdyby tak dotrzeć do tajnej skrytki legendarnego dowódcy Armii Krajowej. generała Grota-Roweckiego?

Zgrana paczka nastolatków wyrusza jego śladami. by odkryć tajemnicę z czasów II wojny światowej. Po drodze napotkają całą masę przeszkód. przeżyją niesamowite przygody i rozwiążą trudne łamigłówki. Będą pogonie. włamania i prawdziwe śledztwo. a także „okupacyjny obiad” i niezapomniana lekcja historii. Czy po tym wszystkim uda im się dotrzeć do tajemniczej skrytki?

Pierwsza książka Artura Pacuły Gdzie jest korona cara? zajęła drugie miejsce w

28: https://woblink.com/ebook/po-okregu-piotr-haftek-143235u

Cena:


Jezus z Nazaretu

Autor: Benedykt XVI

Ta część bestsellerowego tryptyku Benedykta XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa. czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania. Krok po kroku papież przygląda się gestom i słowom Mesjasza. jak również otaczających Go ludzi – apostołów. uczonych w Piśmie. a także Jego katów – pytając. co mówią one współczesnemu człowiekowi.

W Przedmowie do części pierwszej powiedziałem. że moim pragnieniem było ukazanie „postaci i orędzia Jezusa”. Z odrobiną przesady można by powiedzieć. że chciałem znaleźć rzeczywistego Jezusa. W drugiej części zadanie to było (…) trudniejsze niż w pierwszej. ponieważ w niej dopiero spotykamy decydujące słowa i wydarzenia z życia Jezusa. (…) Jeśli. rzecz jasna. pozostają jak zawsze jakieś szcze

37.99: https://woblink.com/ebook/tylko-przezyc-sylwia-winnik-143927u

Cena:cztery pory roku (zbiór nowel), tango mrożek online, walter scott książki, krew świętego sebastien de castell, zbigniew lew starowicz książki, ebooki kindle, czarny skorpion, kamil liberadzki, módl, prostata krzyżówka, spróbujmy jeszcze raz linde pdf, nesbo upiory, kroniki akaszy fragment, szarańska, określ temat wiersza nike która się waha, postępowanie cywilne podręcznik, remigiusz mróz ekstradycja chomikuj, matura angielski ćwiczenia, słownik angielski prawniczy, zgryzek, symbol w…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin