Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji

Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji

Autor: Jola Caputa

Przepisy Joli to więcej niż blog i strona na facebooku – to już instytucja. A teraz ponad pół miliona fanów cudownie smacznej domowej kuchni w ciepłym. rodzinnym wydaniu Joli Caputy dostanie także książkę! Odpowie ona na pytanie. które zadajemy sobie niemal codziennie: co tym razem przygotować na śniadanie. obiad i kolację dla bliskich?!… W książce znajdą się dostosowane do pory roku nieskomplikowane przepisy z propozycjami śniadań. obiadów i kolacji. tworzące tygodniowe menu dla całej rodziny – wraz z listą niezbędnych produktów. Każdy z zapropnowanych przepisów powstał specjalnie na potrzeby tej książki i nie znajdziemy go na blogu. Z ich pomocą przygotowanie urozmaiconych. prostych i szybkich posiłków stanie się banalnie proste. Co ważne. książka pozwoli też na zrobienie racjonalnyc

27.9: https://woblink.com/ebook/pod-powierzchnia-dembowska-anna-178175u

Cena:


Blondynka w Paragwaju

Autor: Beata Pawlikowska

W najdalszym zakątku Paragwaju jest wioska. do której nie prowadzi żadna droga. Można tam tylko dopłynąć towarową łodzią. która raz w tygodniu wypływa z portu w odległym o trzy dni drogi mieście Concepción. To był mój cel. Dostać się do najdalej na północ wysuniętej ludzkiej osady położonej na bagnach tuż przy granicy z Brazylią i Boliwią.

Samotna wyprawa przez jeden z najmniej znanych krajów Ameryki Południowej. Pełna przygód. odkryć. zachwytów i smaku yerba mate. Największe wodospady świata Iguaçu i nowe zakończenie „Martina Edena”. które napisałam nocą płynąc łodzią po rzece Paragwaj.

Książka multimedialna z fotografiami i ponad 50 filmami nakręconymi na gorąco podczas z podróży.

Wydawnictwo: Edipresse Po

Cena: Mia Michelle


Blondynka w Urugwaju

Autor: Beata Pawlikowska

Byłam we wszystkich krajach Ameryki Południowej.

Z wyjątkiem jednego.

A więc Urugwaj!

Wyruszyłam na samotną wyprawę do kraju. gdzie posiadanie. sprzedawanie i palenie marihuany jest legalne. każdy uczeń w szkole dostaje darmowego laptopa. a narodowym daniem jest miejscowa odmiana hamburgera.

Wędrowałam przez dzikie pastwiska w krainie urugwajskich kowbojów i po ulicach jednej z najdziwniejszych stolic świata – Montevideo. by w końcu dotrzeć na koniec świata w szalonej osadzie zbudowanej na piasku nad brzegiem oceanu.

Przygoda!

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9


Tabletki z krzyżykiem (2020)

Autor: Szymon Hołownia

Czy Jezus nie mógł umrzeć ze starości?

A jeśli Obcy to niekatolicy?

Jeśli oddałem komuś nerkę. do kogo będzie ona należeć w dniu zmartwychwstania?

Jeśli dręczą cię takie lub podobne pytania. czujesz gniecenie w duszy lub cierpisz na gonitwę myśli. sięgnij po Tabletki z krzyżykiem. Skuteczne. a zarazem łatwe do przełknięcia. Ta książka to dowód na to. że o sprawach związanych z religią i wiarą można pisać w sposób lekki i dowcipny. a jednocześnie z głębokim zaangażowaniem.Nowe wydanie.

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99w czepku urodzone, ewa folej, słowik kristin hannah pdf, dziennik cwaniaczka przykra prawda, twój drugi mózg chomikuj, miasto niedźwiedzia, zrozumieć psa, historia bez cenzury drewniak, angielski ćwiczenia dla dzieci do wydrukowania, wkurza, the hobbit pdf, paulina świst prokurator pdf chomikuj, mit motywacji, igor sikirycki, abominacja simmons, janusz małłek, drapieżny ród piastów, asiunia tekst pdf, wojciech chmielarz wyrwa, książki po angielsku dla dzieci pdf, wieża nerona…