ISBN

ISBN

9788324054572: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/hannibal-ben-kane-133689u

Cena:


Jedenaście minut

Autor: Paulo Coelho

‚Maria. młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji. wyrusza w daleką podróż. Jednak świat jest inny. niż sobie wyobrażała. Gorzkie doświadczenia sprawiają. że zostaje prostytutką. Decyduje się na życie bez miłości i wpada w pułapkę. z której wybawić ją może jedynie miłość… Jedenaście minut to współczesna baśń dla dorosłych. przypowieść o seksie i miłości. a także o przeznaczeniu. które sprawia. że kręte ścieżki naszego losu mogą nieoczekiwanie poprowadzić nas ku szczęściu. choć dawno przestaliśmy w nie wierzyć. Jedenaście minut to zarazem głębokie studium o naszej seksualności. o jej sacrum i profanum. o jednej z najważniejszych i zarazem najbardziej zakłamanych sfer naszego życia. To powieść. która nie pozwala na obojętność i budzi nadzieję. że spotkaniez drugim człowiekiem może być najważniejszym doświadczeniem naszego życia. ‚

Wydawnictwo: Drzewo Babel

Cena: 36


WOOP Skuteczna metoda osiągania celów

Autor: Gabriele Oettingen

Pierwsza naukowo potwierdzona metoda skutecznego urzeczywistniania marzeń!

Co jest twoim największym marzeniem? Do czego dążysz? Co chcesz osiągnąć? Jak chcesz zmienić swoje życie? Wyobraź sobie. że spełniasz swoje marzenie… Jak się czujesz? Czy masz poczucie spełnienia i ogarnia cię uczucie szczęścia?

A teraz zastanów się. co powstrzymuje cię przed osiągnięciem tego. czego pragniesz. Wyobraź sobie wszystkie przeszkody. które stoją na twojej drodze. Dlaczego to takie ważne? WOOP pokazuje. że przeszkody. które najbardziej utrudniają nam spełnienie naszych pragnień. mogą bardzo pomóc w ich zaspokojeniu.

Takie podejście może wydawać się niezwykłe. a nawet wątpliwe. Z reguły jesteśmy przecież zasypywani poradami. by myśleć pozytywnie. zachować optymizm w obliczu przeciwności oraz skupić się na marzeniach. Tymczasem autorka metody WOOP udowadnia. że pozytywne nastawienie. fantazjowanie i skupienie na marzeniach to stanowczo za mało.

Jak twierdzi Gabriele Oettingen. pozytywne myślenie może być szkodliwe. Jest bowiem złudne i niesie za sobą fałszywą obietnicę spełnienia naszych marzeń. Osłabia motywację i utrudnia podjęcie realnych działań. Myślenie „uda mi się” czy „osiągnę to” będzie skuteczne i sprawcze tylko wtedy. gdy zestawi się je z potencjalnymi przeszkodami i konkretnym planem działania.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 39.9


https://woblink.com/ebook/jak-zwiekszyc-odpornosc-swojego-dziecka-monika-bigos-173317u

https://woblink.com/product-publication/download/173317/epub: 1

:

Cena:


Wolność emocjonalna

Autor: Judith Orloff

Zastanawiasz się. jak to jest być oazą spokoju? Chciałbyś. by twoje życie pełne było ciepłych relacji z innymi? Co byś zrobił. gdybyś mógł odzyskać poczucie przynależności?

Dr Judith Orloff. autorka bestsellerowych książek. zaprasza cię w niezwykłą podróż. która prowadzi do poczucia szczęścia i spokoju. W tej podróży nauczysz się panować nad tym. co negatywne. a z czym nieuchronnie spotykasz się każdego dnia. Choćbyś żył w największym stresie. właśnie nadszedł czas zmian na lepsze. Ty sam możesz wyzwolić się z więzów depresji. gniewu i strachu. I osiągnąć wolność emocjonalną.

Łącząc odkrycia neurobiologii. medycyny intuicyjnej. psychologii oraz techniki związane z subtelną energią. dr Orloff przedstawia zależności między naszym ciałem.

28: https://woblink.com/ebook/zbrodnie-pozamalzenskie-daniel-koziarski-agnieszka-lingas-loniewska-23431u

Cena: Agnieszka Lingas-Łoniewskadarmowe ebook, dożarty, joe abercrombie ostrze, filozofia xix wieku, noc kupały katarzyna berenika miszczuk, w szkole chorążych krzyżówka, metodologia badań nad bezpieczeństwem pdf, miasto noży wojciech mucha, słuchowisko kryminalne, spotkanie nad morzem audiobook, agnieszka macią, stosunki polski z rosją, chcieć mniej minimalizm w praktyce, niewidzialny człowiek książka, stary sługa, elena ferrante czas porzucenia, literatura xx wieku, jessie burton muza, piknik pod wiszącą skałą, royal królestwo ze szkła…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin