https://woblink.com/product-publication/download/191653/epub

https://woblink.com/product-publication/download/191653/epub

1:

:

Cena:


Hitler. Upadek zła 1939-1945

Autor: Volker Ullrich

Długo oczekiwany drugi tom najważniejszej biografii Hitlera.

Aż pięć lat czytelnicy musieli czekać na drugi tom słynnej biografii Hitlera autorstwa Volkera Ullricha. Ale czekać było warto. Uznana w Niemczech za najważniejszą biografię Hitlera dla następnych pokoleń. książka Volkera Ullricha to pierwsze monumentalne studium osobowości. która leżała u podstaw aspiracji politycznych i zbrodniczych działań przywódcy III Rzeszy. To właśnie Ullrich. jako pierwszy spośród historyków mierzących się z życiorysem Führera. postawił tezę. że nigdy nie uda nam się zrozumieć fenomenu Hitlera. jeśli odmówimy mu ludzkich cech. skupiając się jedynie na wizerunku potwora. Obalając mity i unikając pułapek. w które niejednokrotnie wpadali poprzednicy. Volker Ullrich tworzy zupełnie nowy. odkrywczy portret Adolfa Hitlera.

Volker Ullrich jest pierwszym niemieckim historykiem. który od czasów wydania dzieła Joachima Festa w 1973 roku miał odwagę stworzyć kolejną wielką biografię dyktatora. Kreśli w niej obraz człowieka. który ukrywał swoje prawdziwe oblicze. i którego maski zwodzą nas po dziś dzień.
‚Die Zeit’

Książka. która urzeka bogactwem źródeł.
‚Süddeutsche Zeitung’

Tę złowieszczą historię zakończył strzał z pistoletu w czaszkę. Adolf Hitler zginął z własnej ręki w bunkrze pod powierzchnią płonącego. leżącego w gruzach Berlina. Dyktator. który chciał uczynić swoją ojczyznę wielką – sprowadził na nią największą w dziejach katastrofę. Śmierć. ogień i spustoszenie. Volker Ullrich kreśli epicką panoramę. prowadząc nas od największych triumfów Hitlera. aż do jego sromotnego upadku. Ukazuje go jako dowódcę wojskowego. masowego mordercę. ale również opisuje jego życie prywatne. Razem z Ullrichem możemy zajrzeć do wnętrza chorobliwej osobowości tyrana – obserwować. jak rozpadała się wraz z kolejnymi klęskami i wojennymi porażkami. Nikt jeszcze nie pisał w ten sposób o Hitlerze i jego mrocznej epoce. Historyczne arcydzieło.

Piotr Zychowicz. autor ‚Paktu Ribbentrop-Beck’ i ‚Obłędu ’44′


Volker Ullrich jest uznanym niemieckim historykiem. Studiował na Uniwersytecie w Hamburgu. Prowadzi dział polityczny tygodnika ‚Die Zeit’. Autor kilku książek dotyczących historii Niemiec. W 1992 r. otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu w Jenie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 80


ISBN

9788380322707: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/agonia-kapusta-pawel-134111u

Cena:książki epub, po pierwsze złam wszelkie zasady, w skali od 1 do 10, słówka niemieckie pdf, pięć królestw tom 3, to dla twojego dobra, koncert cudzych życzeń, głosy z zaświatów, najwyższą trafność zewnętrzną mają badania, za niebieskimi drzwiami ebook za darmo, witowski biologia 2020, cykl pieśń lodu i ognia, gatekeeping definicja, ksiazka gra o tron, elaine aron wysoko wrażliwi pdf chomikuj, książki do czytania w internecie…