Nadzieja na dziecko

Nadzieja na dziecko

Autor: Tomasz P. Terlikowski

Bezskutecznie staracie się o dziecko?
Lekarz powiedział wam. że nie ma innej rady. jak tylko metoda in vitro?
A jeśli nie chcecie jej stosować?
Czy to znaczy. że nie macie już żadnych szans?

Nie wszystko stracone
Jest jeszcze naprotechnologia. To gałąź medycyny. która w sposób naturalny umożliwia poczęcie dziecka. Nadzwyczaj skuteczna. przyjazna kobiecie. współpracująca z jej naturalnym cyklem rozrodczym. a przy tym minimalizująca skutki uboczne. Jej twórcą jest amerykański lekarz. prof. Thomas Hilgers. Wieloletnia praktyka lekarska profesora Hilgersa i wielu innych lekarzy ginekologów dowiodła. że większość rzekomo bezpłodnych par jest źle diagnozowana. Naprotechnologia jest metodą szukania prawdziwych przyczyn niepłodności. daje parze szansę na rzeczywiste leczenie. a następnie na poczęcie dziecka w sposób naturalny.

Kiedy naprotechnologia daje świetne wyniki a w jakich przypadkach zawodzi?
Na czym właściwie polega?
Co to jest cykl naprotechnologiczny?
Dlaczego warto stosować naprotechnologię. nawet jeśli kobieta nie ma problemów z płodnością?

O niemal wszystkim dowiecie się z tej książki. Resztę powiedzą wam specjaliści – instruktorzy i lekarze praktykujący naprotechnologię – których dane kontaktowe znajdziecie na końcu publikacji.

Powodzenia!

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

VI tom przygód sympatycznego rodzeństwa.

Kochające kłopoty i eksperymenty rodzeństwo powraca po raz szósty! Będzie gorąco! Tym razem Niki i Tesla postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć rodziców – naukowców pracujących nad tajnym rządowym projektem dotyczącym energii solarnej. W pojedynku na ogniwa słoneczne będą musieli przechytrzyć mózgowca z półświatka i udaremnić próbę zamiany energii słonecznej w niebezpieczną dla

ludzkości broń.

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


Słownik języków zwierzęcych

Autor: Heidi Sopinka

Ivory Frame. buntowniczka pochodząca z bogatej rodziny mieszkającej w północnej Anglii. ucieka do Paryża okresu międzywojnia. Pochłania ją tam sztuka i przyjaźń z grupą błyskotliwych surrealistów oraz wielka miłość do żonatego rosyjskiego malarza. Rozdarta między ogromnym uczuciem a własnymi ambicjami artystycznymi decyduje się na ucieczkę z ogarniętej drugą wojną światową Europy. zostawiając wszystko. co najważniejsze.

Obecnie ponad dziewięćdziesięcioletnia Ivory pracuje nad swoim ostatnim największym dziełem – które rozpoczęła jeszcze w Paryżu – kompendium wiedzy o językach zwierzęcych. które rejestrowała między innymi na skutej lodem północy. Pomaga jej w tym bystry naukowiec. Skeet.

Kobieta niespodziewanie otrzymuje wiadomość. z której dowiaduje się. że ma wnuczkę. mimo że nigdy się nie wyszła za mąż. nie miała rodziny. ani dziecka.

Zmysłowa i emocjonalna opowieść o sile ducha i ciała. o pożądaniu i nieodwracalnej stracie. snuta niekonwencjonalnie. lirycznie i z pasją.

– Anna Thomasson. autorka A Curious Friendship

Heidi Sopinka pracowała w kuchni polowej w Jukonie. pisała reportaże podróżnicze z Azji Południowo-Wschodniej. pilotowała helikopter. była felietonistką „The Globe and Mail”. Za swoją twórczość otrzymała państwową nagrodę prasową.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


https://woblink.com/product-publication/download/148193/epub

1:

:

Cena:pytlakowski marek, fizykoterapia medycyna uzdrowiskowa i spa, dieta w chorobie hashimoto lewandowska, jakub myszkorowski, immunologia gołąb, diabeł wcielony książka, wampir z kc pdf, grażyna białopiotrowicz, larson rój, monika a.oleksa, kolorowanka zwierzogród, angielski gramatyka ćwiczenia pdf, czarodziejska góra ebook, susza sekielski, richard morgan upadłe anioły…