Kluczowy świadek

Kluczowy świadek

Autor: Jørn Lier Horst

Książkowy debiut uznanego pisarza kryminałów Jørna Liera Horsta. Kluczowy świadek jest realistyczną opowieścią zbudowaną na autentycznej historii.

Preben Pramm leży martwy od tygodnia. Jest nagi. związany. a na jego ciele widać ślady wyszukanych tortur. Dom jest wywrócony do góry nogami. ale nie wygląda na to. żeby zabójcy znaleźli to. czego szukali.

Pramm nie miał krewnych. przyjaciół i najwidoczniej żadnego kontaktu z ludźmi z zewnątrz. Jaka była tajemnica Pramma? Czemu musiał umrzeć w tak brutalny sposób?

„O tym zabójstwie mówi się jak o jednym z najbrutalniejszych i najdziwniejszych w najnowszej norweskiej historii kryminalnej. Pierwszego dnia mojej pracy w policji w Larvik. udało mi się ominąć taśmy ostrzegawcze i wślizgnąć na miejsce przestępstwa. Podążanie śladami nieznanego mordercy było szczególnym przeżyciem. Właśnie to przeżycie. chodzenie od pokoju do pokoju i baczne przyglądanie się śladom bezlitosnej walki na śmierć i życie. było początkiem mojej przygody z pisaniem.”

– Jørn Lier Horst. komisarz policji i pisarz

„…jedna z najbardziej wiarygodnych historii. jakie miałem okazję przeczytać od bardzo. bardzo dawna.”

– Terje Stemland. Aftenposten

„Dobry kryminał. który jest absolutnie wart przeczytania.”

– Yvonne Albrigtsen. TV2

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 15.35


1

:

:

Cena:


Listy zza grobu

Autor: Remigiusz Mróz

Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.

Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał o to. przygotowując je zawczasu i zlecając coroczną wysyłkę tego samego. pozornie przypadkowego dnia. Po czasie Kaja traktuje to już jedynie jako zwyczajną tradycję – aż do momentu. gdy w listach zaczyna dostrzegać drugie dno…

Tymczasem do miasteczka po dwudziestu dwóch latach wraca Seweryn Zaorski. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny Kai i rozpoczyna remont. W zniszczonym garażu odnajduje zamurowaną skrytkę z materiałami. które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad…

Wydawnictwo: Filia

Cena: 17.94


Twoja wina

Autor: Samantha Young

Od przyjaciół do kochanków. od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową. hipnotyzującą powieścią o miłości. która pali za sobą wszystkie mosty.

Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych. rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego brata Jamiego. ma wrażenie. że wygrała los na loterii. Wreszcie czuje. że ma dom.

Jest tylko jeden warunek. Lorna postawiła sprawę bardzo jasno: Jane nie wolno zakochać się w Jamiem.

Problem w tym. że to już się stało. A ich uczucie pochłonie wszystko.

Lata później. po tym. jak ich świat legł w gruzach. Jamie jest gotów wyrównać rachunki z każdym. kto w niezwykłym i magicznym. a jednocześnie mrocznym i pełnym przemocy Hollywood skrzywdził jego samego i jego rodzinę. Lista jest długa. a n

:

Cena:


Arsène Lupin. Dżentelmen włamywacz

Autor: Maurice Leblanc

Pierwszy z cyklu tomów poświęconych przygodom Arsène’a Lupine’a. Główny bohater jest włamywaczem i bawidamkiem. ale urzeka bystrością umysłu i nienagannymi manierami. To mistrz w swoim fachu – błyskotliwy i piekielnie inteligentny łamie szyfry sejfów i niewieście serca. Okrada tylko nikczemników i złych bogaczy. a wspiera potrzebującą biedotę i otacza opieką pokrzywdzonych.
Powieść „Dżentelmen włamywacz” stanowi pierwszą część multibooka „Arsène Lupin”. Multibook ten zawiera aż 8 powieści i zbiorów opowiadań ukazujących niezwykłe przygody tego legendarnego bohatera. Multibook to 1700 stron lektury w jednym tomie. Czytanie w multibooku się opłaca!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 12.45


Związani umową

Autor: Kamila Wiśniewska

Annabel Thompson jest młodą kobietą. która utrzymuje uzależnionego od alkoholu. schorowanego ojca oraz pięcioletnią siostrę Sophie. Zarobki Annabel ledwie wystarczają na codzienne potrzeby rodziny.

Pewnego dnia podczas pracy w restauracji. gdzie jest kelnerką. poznaje Camerona Salvatore. trzydziestoletniego właściciela dużej firmy. Nie wie. że mężczyzna od dłuższego czasu próbuje znaleźć sobie żonę. Niespecjalnie się do tego pali. ale chce to zrobić na prośbę ciężko chorej siostry.

Annabel od razu wpada Cameronowi w oko. Kiedy Salvatore orientuje się. że dziewczyna nie da się łatwo namówić na małżeństwo. postanawia podpisać z nią roczną umowę. po której będą mogli się rozwieść. Zdesperowana Annabel przystaje na układ.

Kobieta jednak nie ma pojęcia. że Cameron nie jest

17.55: https://woblink.com/ebook/ekstradycja-remigiusz-mroz-183494u

Cena:


ISBN

9788395: Robin Dreeke

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji. motywacji. dążeń. a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam. gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu. biznesie. wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi’ jest Robin Dreeke. były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system. który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany. obiektywnie. racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny. słowa. mowę ciała. opinie. r

17.99: https://woblink.com/ebook/pokojowka-miliardera-marie-benedict-34179u

Cena:intymne wyznania, młodość w literaturze, donald walsch, metro 2033 pdf, waldemar smaszcz, maciej stajniak, interpretacja wyników badań krwi online, ciekawe książki kryminalne, chyłka wyrok, ten piękny sen, ginger włoskie pożądanie pdf, sięgając gwiazd, równowaga ekonomiczna, wirusologia lekarska leon jabłoński pdf, sekretne życie drzew pdf, zbrodnia niezbyt elegancka tom 1, kamienie na szaniec pdf…