Mali szefowie kuchni

Mali szefowie kuchni

Autor: Joseph Seeletso

Mali szefowie kuchni to książka zawierająca ponad 50 przepisów specjalnie przygotowanych i skierowanych do młodych ludzi. którzy odkryli w sobie chęć do gotowania i poznawania trudnej sztuki kulinarnej. Wybrane przepisy mają inspirować. budzić zainteresowanie adeptów sztuki kulinarnej do poszukiwania nowych smaków i tworzenia autorskich przepisów.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.99


ISBN

9788324229291: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/e

Cena: Iwona Sowińska


:

:

Cena:


Szczęśliwe garnki. Kulinarne przepisy na jesień

Autor: Beata Pawlikowska

Nowa autorska seria książek kulinarnych Beaty Pawlikowskiej. która proponuje szybkie. zdrowe i pyszne dania z prostych. naturalnych składników.

‚Oto 33 moje ulubione przepisy na jesień.

Zupa z dyni z kasza quinoa. domowe muesli z figami. zupa paprykowa z soczewicą. herbata z pomarańczami. roladki z bakłażana. chleb jęczmienny z cebulą i ziołami. dynia z kaszą i rozmarynem. i wiele innych.’

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 13.99


Opowiadania z dreszczykiem

:

Lubicie się bać? Wyjaśniać niewyjaśnione. sprawdzać na własną rękę. mimo iż coś Wam mówi: „z tego będą tylko kłopoty…”?

Bohaterowie tych opowiadań uwielbiają dreszczyk emocji. dlatego niezmiennie pakują się w tarapaty. Nie zawsze udaje im się odkryć tajemnicę. ale na pewno – dowiadują się wiele o sobie: czy są cykorami i czy warto się było bać.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 24.9przedwiośnie żywych trupów, hendrik groen, liber novus, chmielewska książki, anna karenina, smoleńsk 96 wspomnień, fizjoterapia po angielsku, kapitan bednarz, jacek komuda banita, maria falska, sokół peb, instrukcja obsługi męża pdf, pop polski, orwella, judyta woźniak, rób to do czego jesteś stworzony, kabaret horrorek scenariusze, biblioteka ebooków, streszczenie umarłych poetów, historia pszczół pdf…