ISBN

ISBN

9788366278592: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rejs-po-szczescie-sarnowska-katarzyna-152031u

Cena:


1

:

:

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

154190

https://woblink.com/product-publication/download/154190/pdf: 1

Cena:


Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Autor: Bogdan Kluczyński

Autor na wstępie swego opracowania pt:. „Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” część I. zawarł następujący wpis: Pracę tę dedykuję wszystkim tym. których Jezus Chrystus pociąga i porusza.

Byłbym bardzo rad. gdyby niniejsza próba przedstawienia Jego przeogromnej i niezawodnej miłości przyczyniła się do „pokrzepienia serc”.

Ponadto autor jest przekonany. że zapoznanie się z niniejszym opracowaniem może przynieść pożytek ludziom deklarującym się jako niewierzący bądź wątpiący. ale których postać Jezusa Chrystusa skłania do przemyśleń i zadumy.

Pierwsza część zawiera uwagi wprowadzające. podziękowania. szeroko

34.9: https://woblink.com/ebook/kresy-kresow-tadeusz-olszanski-153927u

Cena:skazani na sukces, na szczycie tom 2 pdf, pocketbook touch lux 4 recenzja, jacek wijaczka, geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne pdf, nauczyciel etyki praca, negocjacje pdf, jacek wacek i pankracek, ojcze, wysłuchaj mnie proszę, królestwo popiołów pdf chomikuj, moc błogosławieństwa, jan frycz modrzewski, janusz film, myśli nowoczesnego endeka, złe spojrzenie, miłość to wybór, andrzej nowak książki, trzepot skrzydeł grochola, bieguni olga tokarczuk pdf, 3/8 w muzyce…