Pierwsza przychodzi miłość

Pierwsza przychodzi miłość

Autor: Emily Giffin

Josie i Meredith to siostry. Josie jest bezdzietną singielką. Meredith ma męża i córkę – ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josie robi to. co chce. a Meredith to. co należy – ale żadna z nich nie ma tego. o czym marzy. Kiedyś miały brata. „Miały”. dlatego wszystko jest teraz takie pokręcone.

Wydaje Ci się. że znajdziesz szczęście. spełniając swoje marzenia?
A może będziesz szczęśliwa. jeśli naprawdę pokochasz?
Miłość nie zawsze przychodzi pierwsza. ale jest najważniejsza.

NIKT NIE ROZUMIE CIĘ LEPIEJ NIŻ EMILY GIFFIN

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 26.99


Kształt dźwięku

Autor: Paula Er

Maria to zbliżająca się do czterdziestki kobieta sukcesu. która wraz z mężem prowadzi modny antykwariat. Ich wspólne życie. na pozór szczęśliwe i spokojne. mąci jednak nieustannie powracająca myśl o braku dziecka. Oboje czują się coraz bardziej sfrustrowani i zniechęceni. a kłótnie i wzajemne pretensje wciąż przybierają na sile. Pewnego wieczora. po kolejnej ostrej wymianie zdań. Maria udaje się na samotny spacer i słyszy muzykę. która prowadzi ją do starego. opuszczonego domu. To właśnie tam poznaje Jakuba. młodszego o trzynaście lat. zagubionego mężczyznę. starającego się w nostalgicznych dźwiękach pianina ukryć rodzinne sekrety… Dokąd doprowadzi ich obojga tragiczna historia sprzed lat?

Teraz byłam pewna. Ktoś grał na pianinie. Miałam wrażenie. że dźwięk szybuje nade

29.9: https://woblink.com/ebook/milosc-i-inne-nieszczescia-tom-4-agata-przybylek-147843u

Cena:


Powroty nad rozlewiskiem

Autor: Małgorzata Kalicińska

Ponownie gościmy w przepełnionym ciepłem i magią domu nad rozlewiskiem. W domu. który pokochało dziesiątki tysięcy czytelników. Tym razem opowieść snuje matka głównej bohaterki Domu nad rozlewiskiem – Basia. Ukazana historia sięga początków XX wieku. przedstawia losy polskiej rodziny szlacheckiej na Mazurach. Splątane korzenie bohaterów książki – polsko-niemieckie i katolicko-ewangelickie – stanowią tło dla pełnych dramatyzmu historii miłosnych oraz codziennych zdarzeń.

Basia opowiada o swoim dzieciństwie. okresie studiów. o marzeniach. dramatycznych rozstaniach. poszukiwaniu miłości. dla której warto żyć. W domu zatopionym pośród mazurskich pejzaży dokonują się przedziwne powroty – do siebie. do tradycji. do bliskich. Powroty. które nieraz wymagaj

Wydawnictwo: Frank Books

Cena: 26.9hannah arendt korzenie totalitaryzmu, koty książka, glow and shadow pdf, kartezjusz rozprawa o metodzie, matematyka klasa 3 ćwiczenia do druku, system polityczny hiszpanii, królestwo popiołów sarah j maas, zanim odfrunę, koronka wyzwolenia, kubuś puchatek do słuchania, cztery pory roku (zbiór nowel), ewa korczyńska, ronnie o’sullivan biografia, superekslibris…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin