Jednym gestem

Jednym gestem

Autor: Lidia Liszewska

Czasem jednym gestem można wyrazić więcej niż za pomocą wielu słów. 

Drogi Edyty i Jacka się rozeszły. Ona wróciła do swojego życia w Warszawie. rozwija karierę pisarską i chyba jest gotowa na kolejne uczucie. On został w rodzinnym miasteczku i niespodziewanie w jego życiu pojawia się inna kobieta. Choć związek Edyty i Jacka się skończył. pozostały wspomnienia: spacery nad Bałtykiem. długie rozmowy na każdy temat czy pocałunki skradzione o poranku. Trudno zapomnieć chwile pełne miłości. zwłaszcza że wystarczy tak niewiele. aby odzyskać dawne szczęście. 

Czy nieodebrane połączenie może zmienić bieg zdarzeń? A może Edyta i Jacek nie byli sobie pisani? Jak wybrać pomiędzy tęsknotą za przeszłością a pragnieniem miłości? 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena:


Szkieletowa załoga

Autor: Stephen King

O tym. że Stephen King jest mistrzem długich. rozbudowanych powieści o wielu przeplatających się wątkach. wszyscy wiedzą od dawna. Utwory zamieszczone w niniejszym zbiorze dobitnie przeczą tezie. jakoby doskonały powieściopisarz nie mógł być również znakomitym twórcą krótkich form literackich. Lektura tych doskonale skonstruowanych. opartych na zaskakujących. oryginalnych pomysłach i oczywiście wspaniale napisanych opowiadań daje miłośnikom prozy Stephena Kinga co najmniej tyle satysfakcji co najobszerniejsze z jego powieści.

Stephen King (ur. 21.09.1947. Portland) – autor powieści. zbiorów opowiadań. komiksów i scenariuszy filmowych. Sławę przyniosły mu już pierwsze książki: „Carrie”. „Miasteczko Salem” i „Lśnienie”. King zręcznie wiąże w swoich historiach elementy grozy. literatury science

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45


Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach

Autor: Agnieszka Maciąg

Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie z twoim planem. To. że pada deszcz. nie oznacza. że musisz zmoknąć! Pragnę wyposażyć cię w parasol twojej własnej mocy. która będzie chroniła cię przed wszelkimi nawałnicami zewnętrznego świata. Pragnę. byś zrozumiała i uwierzyła. że jesteś wielką twórczynią swojego życia. Pragnę. byś była zdrowa. spokojna. silna i szczęśliwa – niezależnie od tego. co przyniesie los. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem potrzebna ci jest twoja wewnętrzna moc.

 

W tej książce opowiem ci o sztuce odnajdywania skarbów ukrytych pod maską wyzwań. lęków. strat. trudów. cierpienia. a czasem bólu.

39.9: https://woblink.com/ebook/dzien-sznura-opowiesc-rewolucyjna-o-dawnej-warszawie-adam-podlewski-204149u

Cena:genetyka zadania maturalne, triathlon plany treningowe matt fitzgerald, dominika wetoszka, o pisaniu na chłodno, film braci coen, artur kijas, komunikacja medialna, brzydki zły, mechanika kwantowa książka, agonistyka, michał krajski, czarnobyl instrukcja przetrwania, handel ludźmi w polsce, anatomia krowy, książka piraci z karaibów, politologia heywood pdf, szkola w szczytnie, magiczne drzewo czerwone krzesło audiobook cały, książka o 2 wojnie światowej, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, wolfenstein the new order sekrety, nadzieja w mroku, wegner każde martwe marzenie, karol wojtyła książki, złączeni nienawiścią pdf, resortowe dzieci audiobook…