Tamta dziewczyna

Tamta dziewczyna

Autor: Erica Spindler

Nie pozwala się oderwać’ (po prostu) i ‚A gdyby t o b i e nikt nie chciał uwierzyć?

Okrutna zbrodnia i jeden świadek – piętnastoletnia dziewczyna z biednej dzielnicy. Jest notoryczną kłamczuchą. wiecznie na bakier z prawem. Trudno się dziwić. że nikt jej nie wierzy.

Miranda Rader. funkcjonariuszka policji w Harmony w stanie Luizjana. cieszy się opinią prawej. uczciwej i opanowanej. Ale nie zawsze tak było. Miranda pochodzi z prowincjonalnego miasteczka Jasper. w dodatku z jego gorszej. biedniejszej części. Szacunek kolegów. koleżanek i całej społeczności zdobyła ciężką pracą.

Kiedy Miranda i jej partner przyjeżdżają na miejsce przestępstwa. okazuje się. że ofiarą jest znany i lubiany wykładowca lokalnej uczelni. Policjantów zaskakuje rzadko spotykana brutalność zbrodni.

27.9: https://woblink.com/ebook/troje-na-hustawce-natasza-socha-180217u

Cena:


ISBN

9788381478410: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/czteropalczasci-marcin-maslowski-182985u

Cena:


Singielka i Otello na zakręcie

Autor: Hanna Bakuła

Fascynująca opowieść Hanny Bakuły o sztuce bycia samą i niebezpieczeństwie emocjonalnego uzależnienia się od osoby z innego świata. Ekscentryczna malarka. singielka po czterdziestce. zakochuje się w starszym. niezbyt interesującym naukowcu despocie. Nagle. na własne życzenie. musi zrezygnować ze swojego zabawnego życia i przyjaciół. Zupełnie pogubiona. usiłuje pogodzić dwa sprzeczne światy i przekonać zazdrosnego kochanka. że ma prawo robić. co chce. ale jest to niemożliwe. Wielka miłość nie wystarcza. żeby zmienić charakter samodzielnej artystki i poglądy góralskiego Otella. Sytuacja się zagęszcza. przyjaciele usiłują wyrwać singielkę z toksycznego związku. W tle Warszawa. Kraków. Nowy Jork. Paryż i Prowansja z początku XXI wieku. 

Symbolem zazdrośnika jest Otello. b

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9cicero szpieg, maybe not pdf, samorząd terytorialny książki, andrzej jaroszewicz alicja grzybowska, anatomia radiologiczna pdf, logistyka nauka, face paint. historia makijażu, pani hyde, przygody dobrego wojaka szwejka pdf, nioh solucja, sklepik z marzeniami pdf, rachunkowość zarządcza i rachunek kosztów, czarne stopy streszczenie, meg wolitzer, labirynt białego królika, e pub, leśna szkoła dla każdego, tożsamość narracyjna…