Miłość w żagle

Miłość w żagle

Autor: Sarnowska Katarzyna

WYOBRAŹ SOBIE MIEJSCE. W KTÓRYM SPEŁNIAJĄ SIĘ MARZENIA. A NATURA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Życie na Mazurach często przypomina sielankę: długie leniwe poranki z kubkiem kawy albo słoneczne popołudnia spędzane na tarasie z widokiem na jezioro. Nic dziwnego. że to właśnie tutaj Alina wraz z mężem i synem odnalazła swoje miejsce na ziemi. Jednak niesprzyjająca pogoda i odcięcie od świata sprawiają. że mimo wsparcia bliskich i przyjaciół kobieta zaczyna wątpić w drogę. którą obrała.

Gabi zabiera przyjaciółkę do Paryża. ale ekscytująca wyprawa przynosi zupełnie niezamierzony skutek. Przypadkowe spotkanie niespodziewanie komplikuje związek Gabi. Czy będzie potrafiła zmierzyć się z duchami przeszłości? Gdzie Alina ostatecznie znajdzie pocieszenie? I jak daleko można posunąć

29.9: https://woblink.com/ebook/inni-maja-lepiej-krystyna-mirek-187402u

Cena:


Molly

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę. jakiej jeszcze nie znacie!

Powiedzieć. że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło. to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę. została zupełnie sama. gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Teraz. gdy jest dorosła. chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy. adrenalina. pedał gazu pod nogą. szalona jazda prosto w noc.

Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula. najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana. ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła. a ich przyjaźń przetrwała.

Jest pewna. że niczego więcej j

35.9: https://woblink.com/ebook/mordercow-tropimy-w-czwartki-anna-rajca-salata-osman-richard-196555u

Cena:


Oczami psa

Autor: Alexandra Horowitz

O czym myślą psy? Jak postrzegają świat i to dziwne zwierzę – człowieka? Jak to jest czuć zapach ludzkiego smutku i mijającego czasu? Dlaczego nie da się nie pobiec za rowerzystą? Na te i wiele innych pytań odpowiada w swej książce dr Alexandra Horowitz.

Autorka nie próbuje uczłowieczać psa na siłę. bada umysł zwierzęcia. które samo nie może o sobie niczego powiedzieć. Książka zawiera opisy najnowszych badań wskazujących na niezwykłe umiejętności czworonogów m.in. wyczuwania ludzkich nastrojów i wykrywania chorób.

Nie jest to podręcznik tresury. jednak wielbiciele psów znajdą w nim wiele wskazówek pozwalających na lepsze zrozumienie swych czworonożnych przyjaciół. Relacja z psem jest prawdopodobnie najbardziej fascynującą więzią. jaką człowiek może wytworzyć z przedstawicielem świata zwierząt. Psy kiedyś były dzikimi stworzeniami. z czasem stały się naszymi najwierniejszymi towarzyszami. Adaptacja do nowej sytuacji przekształciła ich ciała. mózgi i sposób zachowania. Nie należy jednak zapominać o tym. że psy na zawsze pozostaną obywatelami królestwa zwierząt. kochanymi. ale tajemniczymi przyjaciółmi.

„Dowiedz się. dlaczego twój pies jest tak wrażliwy na twoje emocje. spojrzenie i język ciała. Psy żyją w świecie bezustannie zmieniających się złożonych zapachów. Przeczytaj tę porywającą książkę i wejdź do świata zmysłów swojego psa”.

Tempie Grandin. autorka Animals in Translation i Animals Human

Oczami psa to przyjęta z radością. godna zaufania. osobista i błyskotliwa książka o tym. jak to jest być psem. Ta publikacja rzuca nowe światło na wiele mitów. które krążą o naszych czworonożnych pupilach. Mam nadzieję. że książka zdobędzie popularność. na jaką zasługuje”.

Marc Bekoff. autor ‚O zakochanych psach i zazdrosnych małpach: emocjonalne życie zwierząt’

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Przerwane biografie

Autor: Opracowanie zbiorowe

Antologia dzienników. listów i wspomnień. która na indywidualnych przykładach pozwala prześledzić zbiorowy los setek tysięcy osób wywiezionych przez Sowietów z Kresów Wschodnich. Książka opowiada o doświadczeniu tych ludzi od wybuchu wojny. przez sowietyzację Kresów. cztery fale deportacyjne (w lutym. kwietniu. czerwcu 1940 i maju–czerwcu 1941). przetrwanie w głębi ZSRR. wyjście z armią Andersa. armią Berlinga i powroty – do rodzinnej wsi. „nowej” Polski… Wszystkie materiały w antologii: relacje z „nieludzkiej ziemi”. liczne zdjęcia i grafiki. pochodzą z tworzonego społecznie od końca lat 80. Archiwum Wschodniego. do którego przekazali je sami zesłańcy lub ich rodziny.

 

Wydawnictwo: Ośrodek KARTA

Cena: 31.9


ISBN

9788366654341: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dla-jej-dobra-ellen-marie-wiseman-192967u

Cena:


Dla jej dobra

Autor: Ellen Marie Wiseman

Lata 30. XX wieku. Mała Lilly Blackwood jest inna niż reszta dzieci. Rodzice trzymają ją na strychu w ukryciu przed światem. Jednak nadchodzi niezapomniany moment. w którym dziewczynka wychodzi z domu pierwszy raz w życiu. Pod osłoną nocy matka sprzedaje ją właścicielowi cyrku.

Ponad dwie dekady później dziewiętnastoletnia Julia Blackwood otrzymuje w spadku po rodzicach posiadłość ze stadniną koni. Dom zawsze był dla niej miejscem pełnym zakazów i surowych zasad. Ma nadzieję. że powrót do niego pomoże jej wyprzeć bolesne wspomnienia. Na strychu znajduje tajemnicze fotografie przedstawiające osobliwą dziewczynkę w cyrku. Pragnie odkryć jej historię.

Początkowo cyrk Braci Barlow był dla Lilly kolejnym więzieniem. Jednak dzięki dwóm słoniom i ich treserowi dziewczynka odkrywa w sobie sił

:

Cena:alexander lowen książki, kiedy atena odwraca wzrok, world war z 2 online lektor pl, karta badania logopedycznego, inżynieria oprogramowania pdf, max czornyj grzech pdf, mały książe epub, wulgaryzmy polskie, audiobook magiczne drzewo czerwone krzesło, elektroniczne książki, księżniczka z lodu pdf, ziemkiewicz cham niezbuntowany, lepiej byś tam umarł, nie szukaj mnie, silent hill 2 poradnik, fastlane milionera, gavin extence, roztopy, wyspa węży książka, książki bhp, nie daj się umrzeć, folwark zwierzęcy ebook, na poczatku byl chaos, kazania swietokrzyskie, tomasz lem…