Medalion z bursztynem

Medalion z bursztynem

Autor: Anna Klejzerowicz

Jeśli zechcesz dowiedzieć się mojej historii. znajdziesz ją w książce.

Będziesz wiedziała. w której. W niej ukryję swoje wspomnienia. bo wiem. że nikt tam prócz Ciebie nie zajrzy. To także i Twoja historia. Wybacz matce. że nie mogłaś dowiedzieć się tego wszystkiego wcześniej.

Naszyjnik należy do Ciebie. To jedyna pamiątka. jaka pozostała.

Współczesny Gdańsk. Podczas remontu domu po babce Ewa znajduje ukrytą kopertę. a w niej stary naszyjnik z bursztynem oraz… tajemniczy list. I nagle jej świat całkowicie się zmienia. Kobieta musi odnaleźć swoje korzenie. nie wiedząc. kim tak naprawdę jest ona sama. jej zamknięta w sobie matka. ich przodkowie. Nie wie jeszcze. że nie tylko o rodzinną przeszłość tu chodzi. lecz także o zbrodnię. a zagrożenie jest wciąż realne…

Fascynująca powieść kryminalna z wątkiem historycznym. rodzinnym oraz obyczajowym. To opowieść o przeszłości. która nie daje o sobie zapomnieć.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Dlaczego Jezus

Autor: Ravi Zacharias

Dlaczego powinno mieć to dla ciebie znaczenie?

Doświadczamy jednego z największych kryzysów w historii religii. W imię tolerancji i relatywizmu kulturowego wyrzuca się prawdę. Dokonuje się tego pod płaszczykiem Nowej Duchowości. Przyzwyczajając do przepychu i powabu rozmaitych wyborów. otwiera się przed nami duchowy hipermarket. gdzie możemy wybierać taką formę duchowości. jakiej tylko zapragniemy.

Często jednak. co jest tragiczne. dokonujemy wyborów. nie wiedząc. jak rozróżniać pomiędzy prawdą a fałszywkami. W tej niezwykłej i przekonującej krytyce niebezpieczeństw. jakie niesie za sobą Nowa Duchowość. wybitny chrześcijański apologeta. Ravi Zacharias serwuje nam solidną terapię. Odpiera ofensywę fałszu. w racjonalny sposób wskazując wyjątkowość osoby Jezusa Chrystusa. Współcześni

:

Cena:


Liczą się tylko wielkie marzenia

Autor: Szimon Peres

Odwaga. wyobraźnia i budowa nowoczesnego Izraela.

W 1934 roku jedenastoletni Szimon Peres na zawsze opuścił sztetl Wiszniew. znajdujący się wtedy na terenie Polski. i wyemigrował z rodzicami do Ziemi Izraela. Nikt wówczas nie mógłby przewidzieć. że ów skromny jedenastolatek stanie się w przyszłości jednym z najważniejszych polityków XX wieku. Peres służył Izraelowi jako poseł do Knesetu. minister kilku resortów. w tym spraw zagranicznych. premier i prezydent. Odegrał ważną rolę w formowaniu Sił Obronnych Izraela i rozwijaniu programu jądrowego. Zainicjował jedne z najbardziej śmiałych akcji wojskowych w historii. w tym legendarną operację Entebbe. Dzięki niekonwencjonalnym posunięciom uratował gospodarkę kraju. Aby osiągnąć pokój na Bliskim Wschodzie. nadzorował rozmowy izraelsko-palestyńskie. które zaowocowały podpisaniem porozumień z Oslo.

W swojej fascynującej i szczerej autobiografii Peres ukazuje punkty zwrotne historii Izraela z perspektywy świadka i decydenta. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. wierząc w to. że młodsze pokolenia odejdą od wojen i zadbają o pokój. bezpieczeństwo i dobrobyt na naszej planecie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788366303157: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/opinia-publiczna-walter-lippmann-joanna-tegnerowicz-206759u

Cena:jej wysokość p, elif po rosyjsku, po prostu nigella, inna kobieta 2018, ewa folej, magda m ciąg dalszy nastąpił pdf, pościg elle kennedy pdf doci, charles duhigg siła nawyku, ksiazki mobi, małgorzata skibińska, karol bunsch książki, niecne zamiary, mariusz zielke wyrok, sylwia baranowska, zima muminków audiobook, przysłowia o człowieku, najlepsze powieści kryminalne, ratownik medyczny po niemiecku, zarządzanie ryzykiem kredytowym pdf, analiza matematyczna w zadaniach, halama loda, obróbka pdf, dieta japońska kwaśniewski…