Dlaczego przegramy wojnę z Rosją

Dlaczego przegramy wojnę z Rosją

Autor: Juliusz Ćwieluch

Trzeba się zastanowić. dlaczego ją przegramy i jak szybko się to stanie.

Polacy ponoszą ogromny ciężar utrzymania armii po to. żeby armia ich broniła. Czyli nie dopuściła do takiej sytuacji. w której na polskie domy będą spadały bomby. a na ulicach świszczały karabinowe kule. Jako dowódca cały swój wysiłek wkładałem w to. żeby szykować się na wojnę. Ale rozumiałem to tak. że moim zadaniem było doprowadzenie do sytuacji. żeby nikt nie chciał nas zaatakować. Żeby nawet silniejszy przeciwnik policzył ewentualne straty i uznał. że właściwie mu się nie opłaca nas atakować. Dziś rządzący wręcz prowokują Rosję. w tym samym czasie niszcząc polską armię.

Scenariuszy konfliktu jest wiele. wynik może być tylko jeden. W starciu z armią Putina n

Wydawnictwo: Goneta

Cena: 14.9


ISBN

9788366436817: Wydawnictwo

Format

12.45: https://woblink.com/ebook/iskierka-nadziei-anna-szczesna-174775u

Cena:


Wszystkie Kwiaty Alice Hart

Autor: Ringland Holly

Zniewalająca powieść. o tym. jak nas prześladują przemilczane historie – i o historiach. które sobie opowiadamy. aby przetrwać.

W rodzinnej tragedii dziewięcioletnia Alice Hart traci rodzinę. psa. dom. przestaje mówić. Trafia na położoną na odludziu farmę. gdzie jej babcia. o której istnieniu do tej pory nie miała pojęcia. uprawia australijskie kwiaty. przyjmuje pod swój dach kobiety szukające nowego początku i sama zmaga się z demonami przeszłości.

Dziewczynka uczy się mowy kwiatów. języka. który pomoże jej nazwać to. czego nie umiała dotąd ubrać słowami. Czyta książki. które są jej wielką miłością i powoli dochodzi do siebie. Dorasta. cierpliwie czekając. aż babcia opowie jej tragiczną historię rodziny. Zdradzona. ucieka na czarodziejską pustynię środkowej Aust

29.9: https://woblink.com/ebook/upadek-olivera-jan-krasko-liz-nugent-185673u

Cena:


Anegdoty niepoświęcone

Autor: Jan Kracik

Uznany za stosowny humor religijny ma swoje stałe. ale i historycznie zmienne miary. Są tematy i obrzędy. których włączanie do dowcipów uważane jest. choć nie zawsze było. za niedopuszczalne. Są i takie prawdy i zasady. które nie tracą swej powagi. chociaż obrastają żartami. jak na przykład niebo i piekło z ich lokatorami. przykazania i praktyki pobożne. cnoty i grzechy. Nadto dzień powszedni każdej społeczności. także kościelnej. przynosi sporo komicznych sytuacji. Sprzyja to powstawaniu dykteryjek i anegdot. Ich bohaterami są często duchowni. W ich bowiem postępowaniu świat sakralny kontrastuje z ludzkimi przywarami i śmiesznostkami wyraźniej niż u pozostałych chrześcijan.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 7.9stephen king książki pdf, dzieje wypraw krzyżowych, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, słońce też jest gwiazdą książka, ten dzień blanka lipińska pdf docer, beata szady, komunikacja w mediach społecznościowych, tęgi umysł, karolina wilczyńska rok na kwiatowej, drugi swiat, valeri vachev, zielnik czarodziejski, novea res, ck dezerterzy książka, cztery proste masaże pdf, joakim zander, księga czarownic deborah harkness…