Zła pora roku

Zła pora roku

Autor: Antonio Manzini

Minęło już dziewięć miesięcy od dnia. w którym detektyw Rocco Schiavone został karnie zesłany z Rzymu na północ Włoch do Aosty.

Tym razem sprawa jest poważna: chodzi o niezgłoszone porwanie. Ofiarą jest osiemnastoletnia dziewczyna. córka miejscowego przedsiębiorcy budowlanego. Schiavone szybko się orientuje. że za jej porwaniem stoi organizacja przestępcza. która przeniknęła w społeczne i ekonomiczne struktury miasteczka. Wszystko to odbywa się tuż pod nosem Rocca. Co więcej. jego własna przeszłość nadal stanowi zagrożenie dla jego teraźniejszości.

Inteligentny. bezpardonowy i skuteczny Rocco udowodni. że intuicja nigdy go nie zawodzi.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 30.3


Mama i sens życia. Opowieści psychoterapeutyczne

Autor: Irvin D. Yalom

W książce Mama i sens życia autor przedstawia sześć prawdziwych historii z życia swoich pacjentów. którzy cierpią z powodu lęku. depresji. nieuleczalnej choroby. czy wręcz zbliżającej się śmierci. Często podczas terapii okazuje się. że te zewnętrzne kłopoty pacjentów i zaburzające życie ich skutki są reakcją na troski ostateczne jak nieuchronna śmierć. brak oparcia. izolacja. brak sensu. To także książka bardzo osobista. w jednym z opowiadań autor analizuje swoją relację z matką.

Książka dla wszystkich. skorzystają z niej zarówno studenci psychologii i psycholodzy – obserwując warsztat świetnego terapeuty. jak i ci. którzy poszukują sensu w świecie. który sensu nie ma.

Irvin D. Yalom – emerytowany profesor psychiatrii na uniwersytecie

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 25.52filozofia religii kontrowersje, kontrterroryzm, follet ken, pia mellody toksyczne związki pdf, poradnik dla knighta, zamek wolfenstein, bransoletka norwid, piotruś pan pdf, biblioteka elektroniczna, gruffalo książka, logos media, virginia woolf własny pokój pdf, szwedzi ciepło na północy, historia bez cenzury wojciech drewniak, czarne lustro po drugiej stronie, psychologia miłości pdf, sekretne życie drzew, bernard minier siostry, przygody jakuba wędrowycza, polskie miasta w baśni i legendzie, harry potter więzień azkabanu pdf, połknąć żabę, morrison boyd chemia organiczna, lektura karolcia pdf…