ISBN

ISBN

9788374824491: Wydawnictwo

Format

31.6: https://woblink.com/ebook/dzikie-stwory-stephen-james-david-thomas-2597u

Cena: David Thomas


Florystka

Autor: Katarzyna Bonda

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety. w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza. którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się. że była ona ostatnią osobą. która widziała Zosię żywą. Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach. ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu. gdzie pochowano Amadeusza. staje się główną podejrzaną.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9


ISBN

9788380495449: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/wiara-anna-kantoch-30217u

Cena:


Wydawnictwo

Filia: Format

183053

https://woblink.com/product-publication/download/183053/epub: 1

Cena:


Człowiek z Wysokiego Zamku

Autor: Philip K. Dick

Powieść wyróżniona prestiżową nagrodą Hugo. najczęściej tłumaczona książka Philipa K. Dicka. którą napisał. radząc się… I-cing. Księgi Przemian!

Nieszczęścia. jakie wyrządza wojna ludności miast. granicom i państwom. opisują bataliści; zagrywkami polityków zajmują się stratedzy; zmagania wodzów analizują specjaliści od logistyki. rodzajów broni. gospodarki i szyfrów… Dicka interesowało to. co się wyprawia z duszami. Toteż odwracając w tej książce znane wszystkim losy wojny. pokazał historię jako udrękę. pułapkę. niezrozumiały spektakl wprawiający w przerażenie. wobec którego pozostajemy bezradni. Chyba że ocalejemy. że odzyskamy równowagę w wyniku kaprysu losu. Który czasem odpowiada na nasze starania. na modlitwy.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4pocketbook jak wgrać książki, gen atlantydzki audiobook, sprawdzian ósmoklasisty angielski, nick webb stara flota, sadura, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, najlepsza książka kryminalna, paweł rodak, imbirowa miłość, guillaume musso zjazd absolwentów, marian prokopowicz, chemia analityczna kocjan, traktat o łuskaniu fasoli pdf, dotyk crossa pdf całość, anatomia człowieka książka pdf, wojownicy tom 3, jodi picoult książki, nęcka psychologia twórczości…