Tam. gdzie ptak śpiewa najlepiej

Tam. gdzie ptak śpiewa najlepiej

Autor: Alejandro Jodorowsky

Opus magnum Alejandro Jodorowsky’ego – reżysera. duchowego guru. autora książek. innowatora. a także żywej legendy literatury latynoamerykańskiej.

Alejandro Jodrowsky to znany na całym świecie wszechstronny chilijski reżyser. pisarz i mistyk. który od ponad ośmiu dekad przeciera nowe szlaki w wielu dziedzinach sztuki. Jego wizjonerskie filmy zdobyły uznanie m.in. Johna Lennona. Mariny Abramovic i Kanye Westa. a jego powieści w Ameryce Łacińskiej mają status równy książkom Gabriela GarciiMárqueza.

„Tam. gdzie ptak śpiewa najlepiej” to wspaniała autobiograficzna powieść opowiadająca o losach rodziny autora. która wyemigrowała z Ukrainy do Chile na przełomie XIX i XX wieku. Na kartach tej książki rodzinna historia zmienia się w heroiczną legendę pełną s

:

Cena:


Krótsze ramię Moskwy

Autor: Lech Kowalski

Wojskową Służbę Wewnętrzną większość z nas kojarzy tylko z kontrwywiadem wojskowym. W istocie. organa WSW były typową bezpieką wojskową. policją polityczną. która na co dzień ściśle współpracowała z bezpieką cywilną.

Sowiecki rodowód i zbrodnie założycielskie ** Szkoły janczarów ** Tajne i jawne struktury organizacyjne ** Kontrola nad Wojskiem Polskim ** Współpraca i rywalizacja z SB ** Kontrwywiad kontra wywiad ** Walka z Kościołem ** Broń atomowa na terenie Polski ** Kontakty i kontrakty z terrorystami ** Wielkie ucieczki na Zachód ** Stan wojenny i transformacja

Bezpieczniackie służby cywilne zostały po roku 1989 poddane weryfikacji. natomiast wojskowe zwartym szykiem. spokojnie i bez strat. przemaszerowały ku nowej – jak sądziliśmy. niepodległej – już rzeczywistości.

Niniejsza monografia obejmująca lata 1957-1990. wiedzie od kołyski bezpieczniackiej po resortową emeryturę. wszechstronnie dokumentując działalność wojskowych służb specjalnych Polski Ludowej. Ukazuje zasady funkcjonowania formacji. przedstawia kadrę dowódczą i motywy jej postępowania. ułatwiając zrozumienie pozornie niezwiązanych ze sobą mechanizmów transformacji po roku 1989.

Wreszcie dowiesz się. jak działało krótsze ramię Moskwy i jak przekształciło się w niewidzialną rękę rynku.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 34.99


Na początku było Słowo – Sekret Przebudzenia – PDF

Autor: Selig Paul

Czujesz. że ludzkość. a wraz z nią również i Ty. zatraciła gdzieś sens istnienia? Potrzebujesz czegoś. co zmieni Twoje poglądy i utarte schematy oraz ukaże głęboko skrywaną prawdę o nas samych? Czegoś. co sprawi. że doświadczysz głębokiego przebudzenia duchowego? Spisany przez Autora przekaz duchowych przewodników pomoże Ci odkryć swoją prawdziwą naturę i wkroczyć na wyższy poziom świadomości. Dzięki niemu poczujesz mistyczną energię Słowa. pełną miłości i szczęścia. Otworzysz swój umysł. zrozumiesz duchową mądrość i dokonasz zmian w swoim życiu. Zniwelujesz tym samym kompleksy i ograniczenia. a także dostroisz swoje wibracje. by móc doświadczyć samego siebie i odnaleźć „Chrystusowe ja”. Duchowe przewodnictwo dla Ciebie!

Wydawnictwo:

Cena:


ISBN

9788366140684: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ponad-przekonaniami-karolina-iwaszkiewicz-melanie-joy-147770u

Cena:


ISBN

9788366140332: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/czarownice-jan-dzierzgowski-schiff-stacy-147771u

Cena:czarodziejska góra mann, rodo w przedszkolu pdf, offside juliana stone, cień rycerza, wielka księga przysłów polskich, andrzej miszczuk, dwie drogi, arytmetyka zmiennoprzecinkowa, prawo dla ekonomistów, mindhuner, mirosław tryczyk drzazga, nieoceniony po angielsku, stylizacja literacka, wobbling, odchudzanie pdf, księżniczka z lodu camilla lackberg, iliada audiobook, typy zdań, opowieść o robin hoodzie i jego wesołych kompanach, gwiazdor piotr c, alfred mahan, logistyka w sytuacjach kryzysowych, piotr wroński, król powieść, złączeni nienawiścią, łukasz zamojski, daniel silva czarna wdowa…