Skutki uboczne eliksiru miłości

Skutki uboczne eliksiru miłości

Autor: Dorota Combrzyńska-Nogala

Kiedy 13 grudnia generał ogłasza stan wojenny. tajniacy zatrzymują ojca i dziadka. a Jacek wraca poturbowany z ulicznej demonstracji – mama chłopaka postanawia wysłać go do babci. do Warty.

W tym pozornie sennym miasteczku życie płynie wartko. Babcia szmugluje gazetki w kiosku Ruchu. nieodżałowana Wiktoria umiera i zostawia smutną wnuczkę Romkę samą. a ta. wraz z Jackiem. szuka eliksiru miłości – leku dla mamy pogrążonej w depresji. Nie boją się ani Hirka. ani Szalonego Miecia. którzy chcą ich dopaść. ani skutków ubocznych eliksiru. Czy słusznie?

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


ISBN

9788381477000: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/divendi-natalia-lewandowska-177526u

Cena:


ISBN

9788381259262: Wydawnictwo

Format

38.9: https://woblink.com/ebook/swist-umarlych-graham-masterton-anna-esden-tempska-177451u

Cena:


Między światami

Autor: Beata Pawlikowska

Zawsze ciągnęło mnie w świat.

 Podczas podróży po świecie zaczęłam odkrywać. że dookoła nas jest znacznie więcej niż to. co widać na pierwszy rzut oka.

W inkaskim mieście Machu Picchu w Peru. w buddyjskiej osadzie Bodh Gaya w Indiach. na poszarpanych wiatrem górskich bezdrożach Boliwii i na pachnących wiecznością sawannach Afryki. 

A my możemy dowolnie podróżować między wszystkimi światami.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.99początek i progres wojny moskiewskiej, andrzej waśkiewicz, humoreski z teki worszyłły, nocny patrol książka, chiński maharadża chomikuj, nocny złodziej, bikont anna, ksiazki ebook, opowiadaniaerotyczne, rodzicielstwo przez zabawę, w restauracji po angielsku, jarosław skowroński, nie mow nikomu coben, piotr górski kruk, wiśniowy sad czechow pdf…