Sekret listu

Sekret listu

Autor: Lucinda Riley

ZAKAZANA MIŁOŚĆ. NIEBEZPIECZNY LIST I HISTORIA. KTÓRA SIĘ POWTARZA.

 

Śmierć wielkiego aktora Jamesa Harrisona wywołuje poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii.

 

Dziennikarka Joanna Haslam. idąc na nabożeństwo żałobne. w którym ma uczestniczyć wiele słynnych osób. liczy na smakowite kąski mogące poprawić jej pozycję w redakcji. Tymczasem uwagę dziennikarki odciąga pewna staruszka. uniemożliwiając jej polowanie na sensację.

 

Rozczarowana Joanna nie ma pojęcia. że dzięki nieznajomej otwiera się przed nią szansa na odsłonięcie długo skrywanej tajemnicy. która może wstrząsnąć monarchią. I nie wie. że są ludzie. którzy nie cofną się przed niczym. żeby tylko nie dopuścić. aby pewien napisany przed laty list miłosny wpadł w niepowołane ręce.

 

48.9: https://woblink.com/ebook/4-3-2-1-paul-auster-34319u

Cena:


Marionetka

Autor: Amo Jones

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!

„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką. nie da się mnie naprawić”.

Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona. upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok. jedna zła decyzja mogą sprawić. że dziewczyna zniknie na zawsze.

Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka. która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”. a w szczególności od jednego z nich.

Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wy

34.9: https://woblink.com/ebook/psychologia-zla-marcin-kowalczyk-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-grazyna-jedrzejec-justyna-mrowiec-mariusz-kula-skladnica-literacka-joel-e-dimsdale-piotr-walkowicz-28945u

Cena:


Prokurator

Autor: Paulina Świst

Trzydziestoletnia. niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo. jako błyskotliwa adwokatka. odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość. że przyłapała męża na zdradzie. to musiała również podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty „Szarego”. Co gorsza. „Szary” jest jej przyrodnim bratem. z którym od dawna nie miała – i nie chciała mieć – nic do czynienia.

Wydarzenia ostatnich tygodni postanawia odreagować w dyskotece. Po raz pierwszy w życiu ma ochotę zachować się nieodpowiedzialnie… i udaje się jej to aż za bardzo. Ląduje w mieszkaniu Łukasza. którego dopiero co poznała na parkiecie. Po niesamowitych miłosnych uniesieniach. zaspokojna s

:

Cena:


ISBN

9788324042210: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/fakap-dan-lyons-31822u

Cena:


https://woblink.com/ebook/inwigilacja-remigiusz-mroz-27779u

https://woblink.com/product-publication/download/27779/epub: 1

:

Cena:


Skandal

Autor: Katarzyna Nowakowska

Jako K.N. Haner rozpaliła wyobraźnię tysięcy Polek. Teraz pisze pierwszą powieść pod własnym nazwiskiem!

ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych.

ON zawsze dostaje to. czego chce.

ONA jest żywiołową. lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera. która – gdy światła gasną – zamienia się w prawdziwą femme fatale.

ON jest wycofanym. gburowatym i nudnym angielskim arystokratą.

Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko. Łączy? Niewytłumaczalne napięcie i… tajemnice. Ale czy wypada. żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?

Skandal wisi w powietrzu…

Wydawnictwo: Burda

Cena: 15.5ss nowy początek, izabela desperak, władca pierścieni książka pdf, mia michelle, barry schwartz paradoks wyboru, ucho igielne chomikuj, czarny księżyc, monika makowska, wdech wydech ksiazka, krzywda historia moich blizn, ejdetyka, zbigniew lew-starowicz książki, romanse mafijne, wiedźmin 3 duchy przeszłości, daria ładocha książki, zdradziecka królowa, szkolenie psa pdf, drań michalak, królobójstwo, dlaczego rekiny nie chodzą do dentysty, olga tokarczuk wyznanie, day of the tentacle solucja, opowieści z narnii książe kaspian książka…